Přejít na výpis diskuzí

Švédové budou znovu stíhat Assange

13.5.2019 14:17
šar 15 příspěvků

Švédsko se rozhodlo opět otevřít předběžné vyšetřování zakladatele WikiLeaks Juliana Assange. Ten v zemi čelí obvinění ze znásilnění. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Znásilnění se muži dopustí buď činem,slovem nebo úmyslem a je lépe trestat opakovaně aby trest byl dostatečný .Důkaz je přitom to,co se hodí soudci.

  Ve středověku se za důkaz považovalo přiznání a proto býval podezřelý mučen.To prodlužovalo a prodražovalo řízení.Proto dnes není přiznání potřeba a k odsouzení stačí rozhodnutí soudce.

  Souvisí to s demokracií,konkrétně s francouzskou revolucí: "Svobodně jsem se rozhodl,že půjdeš pod gilotinu-kdo jsi,občane,abys rušil mé svobodné rozhodnutí?"

  Pokud se tedy USA svobodně rozhodly někoho potrestat,pak to také mají právo udělat.

  (doufám,že si tu nikdo neplete právo a spravedlnost.Právo je pacholkem moci a spravedlnost romantický ideál.)

 • Podobné užitečné "diskutéry" - jako jsou ti, co reagují na můj předchozí příspěvek - charakterisují nejlépe slova pána jménem Otavio Freire (spoluzakladatele společnosti SafeGuard Cyber): 

  „Rozsah problému je obrovský. 

  Šíření dezinformačních kampaní je umožněno neuvěřitelnou obtížností zastavit jejich šíření na sociálních sítích.“

  • Dovolím si vám odporovat. Pán jménem Otavio Freire se ve svém reklamním prohlášení účelově mýlí.

   Proč to mohu tvrdit?

   I na zdejším webu (!) bylo několikrát konstatováno, že šíření dezinformačních kampaní je umožněno neuvěřitelným úpadkem vzdělanosti.

   Základní poučka: Bez konzumenta není produktu.

   Problém před mnoha lety podrobně vysvětlil William Seward Burroughs II, tuším v díle Nova expres, zde si nejsem jist, omlouvám se.

  • KIMCID

   Místo důkazů a argumentů píšeš bla bla tak že se to týká tebe Asi věděl proč ti to říká Jen tys nepochopil že tvůj kamarád hovořil o tobě.

 • Dopustil se - onen hrdina bolševiků zde v diskusi - "ASSANGE" sexuálního násilí na švédských ženách, spojeného s používáním "málo obvyklých" sexuálních praktik?

  Dopustil - jak ony ženy potvrdily během oznámení tohoto do protokolu při výslechu.

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  To, že se dopustil zrady západní civilisace, je druhá věc - za kterou by měl ovšem viset! 

  • KIMCID

   V čem jaké zrady? Přesně?Že řekl pravdu? To je základ principů demokracie.

   • "Pravdu"...?

    "Díky" informacím (včetně "informací" v rovině nesmyslných hoaxů), které rozšířil on a ona/ono "Chelsea Mannigová - alias vojín Manning" fošlo k bezprecedentnímu poškození zájmů amnoha zemí, včetně České republiky.

    Asi Vám nedochází, že ne všechny informace, ke kterým máte přístup, jsou vhodné ke zveřejnění - zvláště, jsme-li s některou zemí ve válce (byť diplomatické)...

    • Skutečně. Thesi, že ne všechny informace jsou vhodné ke zveřejnění, si pamatuji z praxe, kterou provozovala kleptokratická oligarchie například v ČSSR. Je to typický prvek totalitní vlády.

     • Bla, bla, bla... 

      • Tyyy jooo! Tři konkrétní věcné argumenty v jedné větě! To nesvede každý.

       Jinak lze podotknut, že na skutečnosti, že vláda demokratické země provozuje z peněz daňových poplatníků tajné organisace bez veřejné kontroly a umožňuje tajné operace, jsou postaveny existence a prosperita mnohých komunit, od ufologů po coitiology (dobrý, co?). 

    • KIMCID

     jaké zájmy přesně?Jaká škoda přesně? Jinak lžeš?

     • Jako v Německu - "bla - "bla" - "bla"...

      • KIMCID

       Co mají v Německu je mě fuk ty důkazy předlož?Jinak si tu sám cintaš na klávesnici.

 • Teroristická Amerika má holt dlouhé prsty. Málokdo  má odvahu se jí vzepřít......ROZKAZ ZNĚL JASNĚ .....JAKOUKOLI ZÁMINKOU ZLIKVIDOVAT ASSANGE. Ještě kdyby tak mohli chytit Snowdena.....

  To není nic nového, v minulosti také téměř nikdo neměl odvahu vzepřít se pokynům z komunistické Moskvy nebo nacistického Berlína.....historie se v drobných obměnách stále opakuje.....

 • KIMCID

  Novodobý Jan Hus

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit