Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ruská pravda - žádná ponorka, žádný přelety ruskejch stíhaček nad územím Švédska, žádná okupace Krymu, žádný ruský vojska na východě Ukrajiny, žádný agenti KGB v diskuzi na Tiscali, žádnej mozek v hlavách tu přítomnejch rusákofilů. Jenom pomluvy fašistů. *1* *1* *1*
    • tak jeď na Ukrajinu a pomáhej jim bojovat s rusky mluvicími, ukrajinofile
  • a Rusové se smějou
    • To nejsou úsměvy pusino, to je zívání z hladu. *3*
  • další zpráva bude znít: Švédská armáda nadšeně hledá lodě, které hledaly ruskou ponorku. Vyděšené Litevci je našli.
  • autor: Alina Holušová - jak to že jsi změnila název článku, tenhle stejně nemožný jak ten včera. Ty jedna..zlobivá.
  • sakra, včera byli nadšené a dnes jsou vyděšené. Asi přečetli moji zprávu kterou jsem včera napsal, že to je nafukovací panna nacpaná radioaktivním odpadem.
  • ten záhadný objekt asi vydává tento signál ... rus...rus ...rus ...asi ...rus...jsem...rus...rus
  • KIMCID
    švedsko taková klidná země o které skoro nikdo nic neslyší a začne takhle blbnout *7*
  • byl jsem Moravský historik. Jestliže máš tečko tyto základní neznalosti faktů, pak lze s úspěchem pochybovat o kvalitě ostatní úrovně tvých "znalostí".
  • Tiscali-Do diskuse nelze psát bez registrace??? Dtto. soudruzi z I-Dnes. Pak se nedivme jací " přispěvovatelé mají volnou ruku v "éteru"
    Samá lepší společnost: Litevci, ( kteří naposledy ukázali svoji loajálnost US tzv. demokracii, kterou předvedli v přímém přenosu při zločinných akcích v Kyjevě) ruku v ruce se stejnou "kvalitou- Švédy. A pak, že historie se neopakuje. Před válkou prokazovali Litevci loajálnost Hitlerovi. (http://www.ceskatelevize.cz/porady/10350835414-kolaborovali-s-nacisty/212382551210012/) A za mocného troubení "svobodné, demokratické" propagandy režimu po roce 89 hloupnou hlavu zhloupnutelným a manipulovatelným. A že si na tom propaganda tohoto režimu dává záležet. " blíže: (http://www.zvedavec.org/send_print.php?clanek_id=4816&status=print).
  • Z Ruska nepošlo nikdy nic dobrého, jen samá reakce, zpátečnictví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit