Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Už zase chtějí v Čechách zdražovat?
 • Nevím co všichni plaší. My starší víme, že ropa došla už v roce 1980. Kdo tomu nevěří ať si přečte tisk z 50-tách let.
 • Haha, kdyby měla dojít do měsíce ropa tak by to vypadalo o hodně jinak *3*
  • Přesně tak,o tom není pochyb *1* *1* *1* *1*
 • Horší bude česko bez potravin!Budoucnost česka je hladomor!
 • Raději lidi strašit, jen aby nestávkovali a nevadili jim zvěrstva států. Arábáči by okamžitě vyhlásili válku celému světu a soupeř bez větších zásob by prohlál po krátké době. Ta to je to, oč tu běží. Nikdyo alternativní pohoné zdroje raději nepodporuje nebo jen tak naoko.
 • A co tak pani redaktoři trestní oznamení na vás pro šiření poplašné zprávy, co si dovolujete vymyšlet pro zvyšení paniky mezi lidma už je přiliš, není to poprve a bohůžel určitě ani naposled kdo vám(normálně pišu Vám) za to platí?
 • Scifi článek, ale , že by se lecos nemuselo dovážet přes celou zeměkouli je více než žádoucí.Kuřata z Číny, šmejdy, potraviny z PLR- šmejdy, když můžeme mít svoje, maso ve velkém z Brazílie, Argentiny, vejced ze Španělska, Litvy, Německa, POska apod. jahody z Maroka, Španělska i v zimě, kdy nemají vůbec žádnou chuť, protože jsou geneticky upravené tak, aby byli tvrdé a vydržely cestu a nikdy nezměknou, pak už jen zplesnivý. Spousta ovoce dnes nemá chuť jako to, co se pěstuje u nás viz . švestky,blumy , jahody apod. To co jíte, poznáte pouze vizuelně, nikoliv podle chuti. Žádnou to prostě nemá. V něčem by bylo žádoucí zachovat zdravý selský rozum a nepřehánět to. Dřív se používaly skleněné obaly a dnes jen PET: a přitom si občánkové nejsou schopni uvědomit, že žádný PET obal není dokonalý a z každého se do potravin uvolňují ftaláty a další chemikálie, což je závislé na teplotě a agresivitě potraviny. Čím je teplota vyšší a potravina v tomto obalu agresivnější , tím probíhá reakce silněji a tím více těchto látek se do potravin dostává. Pak se všichni diví, kolik je nemocí a neplodnosti. Ovšem normy EU to jistí společně s farmaceutickými lobby, když se chce jde vše. 12 let jsem pracoval na Vysoké škole chemicko-technologické, takže žádné - jedna paní povídala.
  • Ano, máte naprostou pravdu. Proč bychom museli mít po celou zimu ovoce z tropických krajů, když naše přirozené ovoce je to, co roste u nás, jablka, hrušky, švestky a pod. To, při dobrém uskladnění, vydrží až do jara. Například u masa je to to samé, od nás se vyveze a k mám se nazpět přivezou výrobky z něj. Zbytečně se převáží milióny tun zboží až mám dojem, že je to všechno schválně, aby se to mohlo promítnout do ceny a aby na tom vyrejžovali dopravci a spekulanti. Mimochodem za socíku tu byl vytvořený supr systém vratných obalů-skleněných lahví. Bylo to ekologické a zdravé. Nyní tu máme tisíce tun plastových lahví, které mám jen ničí životní prostředí. Ale vše pro zisky, že?
  • Souhlas, ještě před cca3 generacemi bylo skoro vše bio, dnes je to "objev" a předražené. Zbytečné převozy ovoce, zeleniny, masa, aj. jenom přidávají na ceně aby zase z toho dopravci, řetězci, EU příživníci a další vydřiduši něco měly. Zlatý potraviny před kolektivizací a EU!
 • Doporučuji redaktorům tohoto článku nečučet na televizi a smyšlené hypotetické úvahy nějakého pseudodkumentu nebrat vážně.Vše je točeno a psáno jen proto aby v lidech vyvolali strach a mohli je lépe ovládat.
 • A co banány ?
  • Nu někomu by asi opravdu chyběly. Zvláště těm, co si libují, jak dnes již nejsou fronty na banány, zatímco za socíku byly.
 • Takovýmí články jen strášíte lidi ale nejhorší je ,že byste chtěli aby to tak ve světě bylo!!! *16* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit