Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dearputin.com
  • Bush po 11. září zvažoval jaderný úder na Usámu
    Americký prezident George W. Bush po 11. září 2001 zvažoval i použití jaderné bomby proti cíli v Afghánistánu. Časopisu Der Spiegel to řekl Michael Steiner (65), v té době zahraničněpolitický poradce německého kancléře Gerharda Schrödera


    Evidentně blázen v takové funkci je nebezpečný.A takovej je tam každej.
    • dnes je vlastně výročí kdy političtí teroristé napadli svůj vlastní lid který je ze svých daní živí......úplně jsem nato zapomněl......USA aspirují na zápis do Guinnesovy knihy rekordů s největším nevystěhovaným počtem lidí při řízené demolici.....tenhle rekord hned tak někdo nezlomí.....
      • mám stejný názor
    • přesně tak zlej trolle
  • "Pokud totiž budou chtít všichni ti Putinové, Orbánové a Erdroganové něco ekonomicky vytěžit z otevřeného mezinárodního prostoru, nemohou si v budoucnu tvořit svá vlastní pravidla. "
    .
    Orbánové nebo Merkelové?

    Podle mých slabých vědomostí, které jsem získal získáváním informací z médií chtěli Maďaři jako hraniční země schengenu bránit své hranice a to v souladu se schengenskou dohodou.
    A Merkelová? Absolutně začala ignorovat, že pohyb imigrantů po Evropě je nelegální, odporující dohodám zemí schengenu a dokonce je tam zvala, ačkoliv věděla, že způsobí velice nepříjemnou situaci pro okolní země.
    Toto pohrdání právem a jeho ignorace může přinést jen to, že se začne pohrdat a přestanou se respektovat i jiné zákony a předpisy, protože když může někdo, tak proč ne někdo jiný?
    Merkelová otevřela pandořinu krabičku a jak doufám, tak jednou stane před ecvropským tribunálem, který toto její chování po zásluze "odmění",
  • topol tebe ta večerní škola marxáku leninismu fakt těžce poznamenala. *15* *15*

    Lenin založil ateisticku formu totalitního náboženství. Z Marxe udělal Boha a Kapitál měl místo Bible. Každý kdo nevěřil byl pronásledován zavírán a střílen jako kacíř.
    Vše co popíralo Marxismus bylo zakázané a zapovězené.

    takže opiát Lenin nemá co odsuzovat opiát.
  • Stále stejné. Svoboda ano ale pro koho ?! Demokracie ano ale pro koho ?! No a když potřebují tak zblbnou lidi náboženstvím /ať je to které koliv na světě jich bude snad stovka a všichni tvrdí,že mají toho pravého boha/ V.I.L. říkal,že náboženství je opium lidstva.
  • @Realisto-asi je to tobe jasné-bud jsi ridic nebo majitel autobusu,nebo?Pokud se chceš snažit "filosofovat" o demokracii,tak se nejdríve ujisti do jaké diskuse se pouštíš a máš-li na to.Neber to jako hanení-nikdo nevíme vše,ale "selké" myšlení vždy nestací.Krom toho je uvedené porovnání neobratné.
    • o čem to jako mluvíš??????? To jsem uvedl jako zjednodušený příklad pro ty kdo se o uvedenou problematiku moc nezajímají a neorientují v ní. Ovšem pokud máš zájem o hlubší rozbor, který se nevejde do zdejší malé diskuse, projdi si mé informačně stručné stránky.

      http://obcanskyparlament.webnode.cz/zakladni-orientace/

      Ve vší úctě nejsem si jist zda dosáhneš na mou úroveň a rozsah informací. Mne totiž nezajímají obyčejné televizní politologické bláboly, ale jdu až na kořen. A popravdě nejsem si jist kolik PRAVDY bys dokázal strávit.......
  • Totalitáři volí Putina. Ten mění Rusko na Stalinistický chudý drátem oplocený koncentrák.
    • Totalitáři ?simčo už se opakuješ!!
      • Nejsem Simča ani Tečka. Takže se nám tu opakuješ jenom ty. *2* *2* *2* *2*
  • Já se domnívám, že jedním z důvodu, proč despotičtí vládcové začínají mít navrch je to, že většinou všude jsou vlády typu "ani ryba, ani rak. Ponejvíce to vidět u vládců EU. Jednou platí to, jindy zase ono a pokaždé něco jiného. Platí to i jinde ve světě. Lid chce vládu, která je rozhodná, zásadová a jedná v duchu potřeb a zvyklosti národa a také jej chrání. Proto není se co divit, že i v Evropě se pomalu začnou objevovat vůdcové typu Putin, v EU Orban, náš prezident Zeman a za chvíli další. Nakonec je jenom na nás, koho zvolíme a dáme, nebo nedáme mu takovou moc.
    • Faktem až zarážejícím je fakt, že EU vladnou po svém lidi NIKÝM NEVOLENI... KÝMSI ZÁHADNÝM DOSAZENI A ABSOLUTNĚ PROTI LIDEM...
      • Text Vašeho příspěvku. Ty podporuješ ještě horší Ruské zlopány takže raději mlč
  • http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/nemecka-media-draze-plati-za-protiruskou-propagandu/
  • Mně se stýská po Bilakovi a Jakešovi, to byli soustruzi! Kam se na ně hrabe ta Semelová!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit