Přejít na výpis diskuzí

Svlékneme muslimkám burky?

6.8.2018 10:10
Pavel Jégl 45 příspěvků

Do eurozóny se Česko nechystá, byť ho zdravé finance ke vstupu opravňují. Zato plánuje vstup do jiné zóny – "bezburekzóny".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vender

  Vůbec to není vzácné. V Praze potkávám polednice denně, v Roztokách často. Je tu víc následovníků pedofilního vraha než by se mohlo zdát.

 • GGGodOfRealGamers

  v teplických lázních si člověk připadá jak na středním východě... velice nepříjemný pocit... doporučuji pissálkům někdy zvednout zadky a vydat se tam na výlet, pak něco pište. Jinak islám a středověk který přináší v ČR rozhodně nepotřebujeme, pokud po něm některý z presstitutů tak moc touží, doporučuji mu odstěhovat se do některé z těch desítek muslimských zemí

 • ""Do eurozóny se Česko nechystá, byť ho zdravé finance ke vstupu opravňují.""zdravé finance koho ??

  • Inu, ke vstupu do Eurozóny musí stát splňovat nějaká pravidla. Jedná se tedy o finance státu.

   Pokud toto nevíte, jak to, že vás pouštějí ke klávesnici?

 •  Je zde možnost zahalování postavy a obličeje na základě víry nijak neregulovat. V případě muslimských žen pak je nutné vidět problém v jeho celistvosti: muslimka smí na základě přikázání víry opustit obydlí pouze s kvalifikovaným doprovodem - otce, manžela, strýce, bratra, nejstaršího syna... (znalec to může jistě upřesnit).

  Z praxe: Jistý krátký čas jsem uvažoval o konverzi k církvi pastafariánské, ale nakonec ji nerealizoval, příliš často se musím účastnit obchodních schůzek...

 • Zajímavý když se někdo oblékne do  uniformy podle knížky Main Kampf je to špatně, když podle ještě více nebezpečné netolerantnější knížky Korán je to v pohodě....🤮

 • u Jéglů doma měli nízké stropy, když se malý jéglík narodil jeho tata starý jégl si ho z radosti pohazoval do vzduchu

  • A to jim přitom ještě párkrát spadnul...

 •  Já naopak nevidím nic špatného, aby byl zákaz zahalování postavy (obličeje). Tento zákaz samozřejmě platný jak pro muže, tak pro ženy. Koneckonců to není taková novinka, jak se to snaží někteří prezentovat. Viz třeba:

  " 14. února 2016 

  Maskování na demonstracích má zůstat nelegální. Ministerstvo pravidla nezmírní

  Nosit masky na demonstracích by mělo v Česku zůstat zakázané. Ministerstvo vnitra původně počítalo se zmírněním pravidel, na základě událostí z minulé soboty se ale poslanci, včetně těch z vládní koalice, přimlouvají, aby zahalování obličeje na protestních akcích zůstalo nelegální. Minulou sobotu na Malé Straně létaly mezi tábory příznivců a odpůrců uprchlíků skleněné láhve a dělobuchy. Velkou část výtržníků nebylo možné poznat - přes obličej měli buď kuklu, masku nebo šátek. Maskování na demonstracích přitom jasně zakazuje zákon.

  Ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO) označil za selhání, že policie maskované demonstranty nezadržela. „Ozbrojená bojůvka před zraky policie je myslím něco, co vyžaduje okamžitou reakci,“ řekl.

  .

  I já jsem viděl protesty, se se ti náckové z Antify zahalovali, aby je nebylo poznat. Opravdu nechápu, že může jakýkoliv slušný člověk zahalování podporovat. To jedině může napomáhat trestné činnosti. Nebo budou časem po ulicích chodit samí bubáci? protože pokud budou mít právo se zahalovat ženy, musí mít logicky to samé právo i muži. Jinak by šlo o diskriminaci.

 • semmira

  Citace "Muslimky se zahalenou tváří můžete vidět třeba v severočeských Teplicích, kde je nosí manželky lázeňských hostů z arabských zemí." 

  Pro autora článku se to zdá asi nedostačující. Domnívám se, že obyvatelé včetně mě na to máme jiný názor.

 • josef.chmela

  V tomto případě držím palce (i u nohou) okamurovcům a černoprdelníkům aby jim zákon prošel.

 • když sem viděl ty špíny v Pieštanech na kolonádě,v tom vedru, bylo mě zle a chtělo se mi blít, takový humus sem dlúho neviděl, nechtěl byych vidět a cítit to pod tím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit