Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ňadra jsou velmi intimní věc a každá z nás by je měla chránit jako něco, co je také symbolem intimního vztahu s milovaným protějškem, A jak by se vám, pánové, líbilo, kdyby ta vaše takhle chodila?
    • Kdyby má milá chodila s obnaženými prsy po veřejnosti,připadal bych si trapně...
    • Svobodu bradavkám, ty ťunťo *14*
      • také poštěváčkům, pravda a láska musí zvítězit, ty punťo *14*
        • buďme genderově korektní - svobodu ptákům ohnivákům *16* *16* *16*
          bradavky a poštěváci, třeste se *6* *6* *8*
  • Ano! Ať chlapci vidí co je čeká.
  • Konec výrobců spodního prádla. *5*
    • souhlas,i pánského spodního prádla at se dámy mají také na co dívat *8*
  • Nepropadejme v beznaději.Vždy se po velkém bratrovi opičíme,tak je to jen otázkou času. *16* *16* *16* *16* *16* *1*
  • schovávají mladé ženské svá hezká prsa ze solidarity k těm starším, co je tak hezká nemají. Je to správné!
    • ostapkotab
      kecas hovadiny
      • ty jsi gay???
        • ty se nějak zajímáš, člověče *14*
          • dej si nějakej fet Péťo,jak je tvým zvykem
  • tohlejezajímavějšísvobodukundám
    VIDEO: Slovenská umělkyně maluje na veřejnosti obrazy vlastní vaginou
  • Ja s tim naprosto souhlasim. Je to pohodlny, kdyz je vedro a nemusime mit pak bily neopaleny mista na tele. Takze jen tak dal !! No a jak kdo vypada je mi jedno, at tak chodi, kdo chce, to je muj nazor.
    • nahoře je to jasný, jde jen o spodek - kdyby se chodilo bez kaťat (asi jenom v létě), nevím jak by na tom bylo polstrování sedaček v MHD, divadlech či restauracích. Možná nějaké hygienické dečky by to řešili. Je to téma k přemýšlení. Ale v zásadě 100% souhlas.
      • Ha ha souhlas ! S tema deckama velmi dobrej napad.
    • Mně to nevadí, ale..... Musí to mít své hranice. Jsme lidé s určitými pravidly a musíme je dodržovat. Jak by to vypadalo třeba pro malé děti, kdyby po ulicích chodili ztopoření nadrženci.
      • já myslím, že po první masivní vlně znásilnění už by těch ztopořených nadrženců tolik neběhalo, situace by byla rázem uvolněnější *1* *1* *1* *1*
      • lepší než schlíplí impotenti; připravme se, že přijde doba, kdy i souložit na ulici bude norma!!! A je to tak dobře, hlavně aby nám to nepřekazili pokrytečtí muslimové *16* *12*
      • ostapkotab
        mluvis o sobe,blbe ?
        • ty jsi gay?
    • Zdánlivě logický názor, ale pokud to vezmu do důsledků, tak bychom za pár let mohli chodit nahatí a když se nám bude chtít na WC a žádné v dosahu nebude, tak si ulevíme třeba v centru města ke stromu. Budeme souložit na náměstí na lavičce a ostatní budou povinni být tolerantní. Tak to opravdu chceme? No, dnešnímu občanovi je většinou všechno jedno, nevšímavost se plete s tolerancí, která samozřejmě okamžitě konči, když se někdo dotkne mě, že?
      Ta holka to nedělá, protože jí to je příjemný, ale protože je to aktivistka, nemá, co dělat, a tak se chce realizovat.
      A s tím opalováním - je Vám asi fuk, že třeba dostanete rakovinu kůže (výrazně vyšší pravděpodobnost u opalujících se je prokázaná), ale mě není fuk, že solidarita ve zdravotním pojištění se vztahuje i na ty, kdo ignorují fakta a cíleně riskují poruchu zdraví a já jim pak solidárně platím jejich léčení. Svoboda je moc hezká věc, ale nesmí se dostat do rukou blbců.
      • Ja v Cechach neziju a pokud bych potrebovala doktora, tak si ho platim sama (zatim ho nepotrebuju), takze ohledne pojisteni se me to netyka. Ja bych klidne nahata chodila, stejne mame vsichni tela vicemene podobny.....no a ta poznamka, jak by se kdo choval, pokud je vse povoleno, to s Vama souhlasim, zrejme jeste nejsme na takove urovni, abychom byli v pohode mezi sebou I nahaty (bohuzel), protoze kdyz je horko, tak chodim doma bez satu a na my zahrade taky.
      • sraní na veřejnosti a píchačka, to srovnávat je demagogie, sraní samozřejmě tvrdě stíhat, ale šoustačka nikoho neohrožuje (samozřejmě zákaz stříkání po lavičkách nebo sedačkách v autobuse či kině, to je jasný, nejsme přece dobytkové)
      • ostapkotab
        tahni s tema d€bilnima kecama do prd€le !!!
        • ty jsi gay??
      • Kde žiješ? to už dávno tady funguje
        A problém s ceckama moc nedramatizuj,nebo se toho chytne Khárl von prdiplína a s lemplem Sobotkou se budou angažovat!! *15* *15*
        Buď nadáváte,že chodí omotané až po hlavu a když někdo vyvenčí kozy hezčí než má tvoje stará,tak jste pobouřeni. *7* .......beztak jsi pohonil *15* *15* *15*
  • Myslím, že je přeci tento "způsob oblékání" vhodný tak u Papuánců, než u občanů civilizovaného světa... Zrovna tímto upozorňovat a upoutávat pozornost je trochu laciné..."Nahoře bez" je myslím vhodný "outfit" tak do striptýzových barů, night clubů a na pláže, ale na ulice se jaksi nehodí. *3* To by mohly být zrušeny rovnou všechny textilky a vrátili bychom se na stromy.. *3* *8* *13* *9*
    • u nás to přichází v úvahu stejně jenom v teplým počasí, takže textilky nezkrachujou, a i kdyby, dyť se stejně všecko dováží z Číny... A myslím, že by to posílilo demokratického ducha společnosti, prezident, pošťačka, univerzitní profesorka i prodavač v trafice by si byli nějak blíž... Nevím, jak by se to řešilo u vojska, policie a hlavně Hradní stráže *7*
    • Také si to tak myslím. To není o puritánství. Kdo chce chodit nahatý, tak ať jde na nuda pláž.
      • U mne jsou tyto aktivistky vítány! Ne všechny naráz, po jedné či po dvou. Můj zrak rád spočine na ladných tvarech osvobozených ňader mladých, krásných dívek a žen.
  • Neni divu, ze dite mravnich ztroskotancu se po rodicich rovnez nevyvedlo. *1* *1* *1*
  • To já zase znám jednu vyhlášenou puritánku, tu dostanou do nepříčetného stavu už pouhé obyčejné pánské trenýrky!
    • Touhou nebo odporem?
    • moje partnerka rozhodně puritánka není, ale když se vracím po třídenním tahu domů, tak moje trenky taky nemusí *6*
      • přesně ses vystih, prase *12* *12*
        • Kamčo, jsi kraaava *1* PeŤAs je náhodou vtipnej *2* *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit