Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bezregistrace
    O človíčku luzné seirénes ti pějí ódy svody ač tvá loď Libertas tříští kýl o útesy poroby
  • Toto ani komančové nedělali. Je to ještě horší než za socíku.Totalita jak *12*
    • Komančové toho dělali víc, jenom o tom nevykládali. Vždyť to jsou ti "bývalí" a sami si je volíme, *12*
      • smutné
  • Úřad proti dezinformacím

    Všiml si někdo když se hlasovalo kdo byl pro a kdo ne?
  • https://www.novinky.cz/domaci/425271-zjistovat-alkohol-3-5-hodiny-po-nehode-nema-cenu-rozhodl-soud.html
  • A co na to říká vrchní ústavního soudu, bývalý autor či spoluautor Charty 77? Někdo by mu to měl podáním stížnosti k ústavnímu soudu připomenout.
    • Mluvil by stejně takhle před rokem 89.? A pak nebuďme jako oni že?
  • Nejlepší bude ,zrušit školy ,spálit knihy, aby národ byl hloupý,lehce ovládatelný.
  • Již v rámci převratu 1989 OF připravovalo na tvrdé omezení svobod. Podle systému .... předseda OF něco zcizil? Ale vyšetřován je ten kdo na to upozornil. Hlavně ne zdali je to pravda, ale kde se to dověděl.
    • po r. 1989 se připravovalo omezení svobod? My jsme tady před r. 1989 měli svobodu? *16*
    • Předseda OF něco zcizil? Já bych řekl, že zcizil a zcizuje úplně někdo jiný....Ale tomu místní plebs jen tleská.... Za vším totiž hledej Babiše.... Pravdu právě rozsekává na kasy Zeman svým neustálým lhaním... zdá se, že záměrným... *7*
      Demokracie bez odpovědnosti je anarchií a populismem.. svoboda bez obsahu je k ničemu... svoboda je totiž vztah.. k dobrému.. co si Babiš a Zeman asi neuvědomují...
      • Pedro ty jsi zralej na CTHH *1*
    • Předseda OF něco zcizil? Já bych řekl, že zcizil a zcizuje úplně někdo jiný....Ale tomu místní plebs jen tleská.... Za vším totiž hledej Babiše.... Pravdu právě rozsekává na kasy Zeman svým neustálým lhaním... zdá se, že záměrným... *7*
      • víme sajmon, kasy
  • To je BTW Bajza Pétr - Udělal howna métr *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    To je z bilo nás pět šašci. Héééééééééč. Nevíte to. *1* *1* *1* *1* *1* *1*

    Jdu si udělat úkoli do školi. Vím že vas to štve že vás tu vitáčí malá holka. váš probléém.
    narodyla jsem se v roce 2003. ahoj zorinko. pokud si chceš povídat o panenkách a posýlat si fotečky tak si najdi můj blog . ahojky.
  • Tady vidíte teplouše Semjona Gayínka v celé své termonahotě!!!








    DISGUST !!!
    • co je to termo? znám jenom termosku a trubku. a vým že ti jsi trubka. *2* *2* *2*
      ahoj. malá simča tě zase dostala dědečku *2* *2* *2*
  • Zoro? K noze Zorinko! *16* *16* *16*
    Našla jsem krásné růžové šatičky. Udělám ti i culíčka ju.

    Víš jak jsem zjistila že jsem lesbicky orientovaná holčička,
    Četla jsem čtyřlístek ale nikdy jsem neměla ráda PiŇdíky tedy Piňdu *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit