Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bezregistrace
    Nu tak že když se to vezme kolem kolem tak i vyzývanvý makeup, oblečení a obnažené části těla je sexuálním obtěžováním a mělo by se zakázat ... všechny do burek a nebo aspoň do pytlů od brambor a je po harašení ... jo a ženskou si budou vybírat podle zubů jestli bude zvládat žvýkat kůže
  • "Nepočítám, kolikrát mě někdo zatahal za ruku nebo se na mě přilepil v nočním podniku," říká 28letá Émilie"
    .
    Nevím do jakých podniků Emilie chodí, že se jí to stalo nespočetně, ale já jsem snad nikdy neviděl, že by se muž snažil o ženu tak, že by ji začal tahat za ruku. Ale možná je to nějaký francouzský způsob.
    Asi by to chtělo speciální bary pouze pro ženy. Pak se na ní nalepí maximálně nějaká le.bička. Ovšem v rámci genderové rovnosti by pak mohly vzniknout bary pouze pro muže. A pak pouze pro bílé.....a víme kam by se to zase dostalo. Do pr.... Ale některé ženy na tom, možná nechtěně, pracují
  • MeToo, migrační šílenství a další iracionality vévodí dekadentní západní civilizaci.
    • Čím dál častěji se ptám, jestli už neskončila doba, kdy jsme chtěli mermomocí Západ dohnat :-(
    • Navazujeme vztahy v 21. století: Dobrý den, chtěl bych se otázat, zda bychom nemohli sepsat smlouvu o polibku? Navštívíme samozřejmě notáře. O celé akci pořídíme videodokumentaci. Pokud si polibek za 40 let rozmyslíte jako nesprávný, samozřejmě, že se vrhnu ze skály jako hanebný líbač.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit