Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenom by mě, kurňa, zajímalo, co to bylo za firmu.....! :-))) *5*
  • Čumím jak ta EU pracuje demokraticky,sebestředně
    • Vzhledem k tomu, že Švýcaři v EU nejsou, uniká mi smysl vašeho příspěvku *3*
  • Chápu je, nějákou dobu jsem tam byl. Podívejte se na článek švýcarská armáda - velice zajímavé čtení, třeba se tomu někteří přestanou divit :).
  • No-ruku na srdce.Vubec se jim nedivim,ze nechteji mit v parlamentu jakykoli symbol nasi rozvojove,rozkradene a zkorumpovane zeme.
    Ano,ten vyrobek muze byt kvalitni-ale odkud pochazi???
    To je neco asi jako by si naky slusny clovek dal nove dvere,a na nich napis VYROBENO V SEVERNI KOREI! *3*
  • Tak asi chtěj ten barák bez oken jako v Kocourkově !
  • Nechápu ,jak se nad tím můžete rozčilovat.Pár pitomců se najde v každém.parlament.Podívejte se kolik jích tam máme mi. Mně zajímá zda je zaplatili a jestli že ano tak je mohou třeba zítra vybourat.Evropa má tolik problémů, že neví kudy kam a rozhodně nikdo nebude řešit, jestli se pár Švícarským pitomcům nezdají okna v parlamentu.
  • Jsem rásd že mají tolik času na kraviny.Jednou byla výděrovka tak co do toho kecaj, to mi připomíná trochu české výběrovky.
  • Jen aby se paní poslankyně Sylvia Flückigerová-Bäniová z pravicově populistické Švýcarské lidové strany (SVP/UDC) i s jejími 38 kolegy nepos ...la.
    Bohužel, ale je pravdou, že všechny státy mají chytřejší a vychcanější poslance, než je to naše stádo hádavých blbů, co nám vládne. Ještě že ten Zeman jezdí ve škodovce, klobouk dolů, pane presidente. *1*
  • Tady pod značkou České výrobky prodává snad celý svěd. V parlamentu, na Letišti a v mnoha státních budovách pracují Ukrajinci a dovoz se přebaluje pod českou značku. Tady registrované a made in Čína a podobně. Co Česká auta Škoda *1* ?Dívím se , že Nestlé tady vyrábí a ve Švajcu to žerou?? To je ta globalizace. Švícaři si chrání svoje a my se otvíráme jak stará dě*ka.
    • Asi si to začnu po sobě číst *1* *1* *1*
  • Každej si chrání to svoje, jenom my jsme takový blbečkové,co se otevírají všemu a všem a pak jenom čumíme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit