Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měli si ten "svůj vlastní barák " lépe ohlídat, protože to někdo od nich musel objednat, schválit a hlavně zaplatit. Je to normální kšeft, jakých se dnes dělají všude ve světě spousty... Mercedesy, BMW, Sony, léky.. a nakonec i ty části či dokonce komplet Eurokna i jiné "národní hrdosti" se spoustou dalšího.... se dělají i prodávají dnes už běžně v Rusku či v Číně. a mnohé na zakázku daného státu co tam má zastoupení včetně i toho Švýc. dokonce jako "originální díly".a nikdo ani nekvákne..Dnes už to není o národní hrdosti, ale o ceně a kvalitě, kde už ani nikdo dnes stejně jasně neurčí co bylo děláno "doma" a co bylo byť jen z části vyrobeno "jinde".. Pokud tohle vyhovuje, pak není problém.
  • Tak ať ta okna vrátí a dají si tam třeba závěsy. My se můžeme na nějaký švýcary vysrat.
    Blbý a blbější.
    • To je ukázka toho,že náš absurdistán tady zničil vše co mělo úroveň a kvalitu českého dělníka a rolníka .Dnes zde máme vše nekvalitní z Číny.A díky Kalouskům,Nečasům tady poslední zbytek je dušen těmito odborníky,ale pro svoje koryto.
      • Ono to není jen o těchto lidech, co jsi jmenoval...je to daleko větší problém než si lidé myslí. Stačí se podívat na minulost některých lidí ve vysokých funkcích. Je spousta zajímavých dokumentů...třeba http://www.youtube.com/watch?v=WPM2VoF7q5U
  • a české peníze v jejich bankách jim nevadí, když si je pak banky zůročí?
  • Každej si chrání to svoje, jenom my jsme takový blbečkové,co se otevírají všemu a všem a pak jenom čumíme.
  • uděláme výměnný obchod. my dodáme zdarma česká okna do Švýcarska a Švýcaři nám nainstalují svůj demokratický a ekonomický systém do české žumpy. jinak budem bez šance a bez budoucnosti
    • Přesně tak ! *3*
  • Jen aby se paní poslankyně Sylvia Flückigerová-Bäniová z pravicově populistické Švýcarské lidové strany (SVP/UDC) i s jejími 38 kolegy nepos ...la.
    Bohužel, ale je pravdou, že všechny státy mají chytřejší a vychcanější poslance, než je to naše stádo hádavých blbů, co nám vládne. Ještě že ten Zeman jezdí ve škodovce, klobouk dolů, pane presidente. *1*
  • Nechápu ,jak se nad tím můžete rozčilovat.Pár pitomců se najde v každém.parlament.Podívejte se kolik jích tam máme mi. Mně zajímá zda je zaplatili a jestli že ano tak je mohou třeba zítra vybourat.Evropa má tolik problémů, že neví kudy kam a rozhodně nikdo nebude řešit, jestli se pár Švícarským pitomcům nezdají okna v parlamentu.
  • Jsem rásd že mají tolik času na kraviny.Jednou byla výděrovka tak co do toho kecaj, to mi připomíná trochu české výběrovky.
  • Tak asi chtěj ten barák bez oken jako v Kocourkově !
  • Jenom by mě, kurňa, zajímalo, co to bylo za firmu.....! :-))) *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit