Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem hloupa, to uz tady vedi vsichni,amici me proste vysoupali muj mini mozek z me nafoukle demokraticke hlavy, predem se Vam za to umlouvam. Vase blazniva Simona
    • Jsi rusofilní ulhanec a zloděj nicků.

      Týdný kradeš nicky a špiníš názorovou odpůrkyni na debatě.
      Najdi si konečně jinou zábavu.

      Demokratka Simona.
  • Jestli někoho brutálně zabil, tak by se to snad mohlo brát jako trest Vyšší Spravedlnosti. Ale kdyby se "provinil" pouze tím, že je to syn Janukovyče, to by bylo smutné.
  • Jeho otec je stále právoplatný prezident Ukrajiny, byl řádně zvolen.
    • To jako se Zemanem. Zeman je pro mne pretidentem, dokud někoho neurazí... už se stalo... že byl řádně zvolen mu nikdo asi nebere... že se choval divně je fakt, že neskutečně zbohatl jako prezident je také fakt.... Proč se teď nevynoří z ruských bažin a aktivně nevystupuje proti Porošenkovi? Kdyby to bylo podle tebe, jak píšeš, tak by nám dodnes vládli Adamcové a Jakešové.. na další jsem ráda zapomněla.
    • Prezidentem přestal být v okamžiku kdy na radu ruských poradců
      začal střílet . do demonstrujících lidí.

      Ten nick si nech. Stejně jsi ho týdny kradl rusofile.

      Demokratka Simona.
  • Zdejší rusofilní ulhanci to svedou na CIA a Kalouska.

    Proruský Janukovyč je na UKrajině odepsaný... poté co nechal střílet do vlastních lidí
    a poté co se odhalil jeho luxusní majetek ( soukromá ZOO... WC ve tvaru trůnu
    .. řada soch a sbírka aut veteránů).
    Jeho vila byla na Ukrajině přejmenována na muzeum korupce.
    • Zatím tu lžeš jenom ty *4* Ale stejně je ti to prd platný.
      • Napsala jsem fakta. Ty jsi ale Putinovec a těm nepohodlná pravda smrdí. *15* *15*
        • Pravda od ulhaných američanu? zatím o americe přinesl pravdu jen Snowden a Wikileaks. *3*
  • Dalsi smejd co si myslel, ze pro nej zakony neplati, jenze tohle byly fyzikalni zakony *1* *1* *1*
    • cože 11 lidí nesouhlasí... takže pro ně stejně jak pro toho prominentního fracka když je vydán zákaz jízdy atem přes zamrzlé jezero tak to také ignorují? *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit