Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdá se podle příspěvků, že už ani není co dodat. Většina normálních lidí má stejný názor, že je třeba rázně ukončit jakékoliv vměšování do cizích zemí, což je specialita USA.je třeba důsledný dohled jednotek OSN, řádné volby a úplné odzbrojení mimo armády zvolených zástupců státu. Proč je to tak těžké ve 21. století po takových zkušenostech s nesmyslným vyvoláváním válek, zabíjením civilního obyvatelstva a dalšími zvěrstvy se kterými jsme denně konfrontováni,
  • Už je s nimi amen, s celou " umírněnou opozicí ".
  • *1* Já bych jim dal příměří. Po 4 letech když se karta obrací by chtěla "umírněná" opozice příměří. Potlok bych je do jednoho. Jak myši.... *12*
  • potřebují smazat stopy Taky čekají na další dodávku zbraní z USA
    • V domově důchodců jsem oslavila 80. narozeniny.
      Ráda bych poděkovala za dárky, křížovky, bryndák a pampersky.
      Nyní jsem spokojená a hlavně suchá stará babka. *3* *3*
  • nejvíc mají prašiví terorištičtí američani strach, kolik jim tam rusové odhalí různých poradců, agentů CIA, obamovců, cliftonovců
  • Už to je tam tak roztřískané, že to vlastně nemá žádnou cenu a je zbytečné bojovat o tu bezcennou hromadu cihel. *16* *16*
    • josef.servit.9
      Za tou hromadou bezcenných cihel je letiště, které obsadila armáda USA. Zásobují a podporují logisticky zbytky IS a virtuální jednotky povstalců. Mandelinky musely pryč z Turecka, tak urychleně okupují Aleppské letiště.
    • Jestli jde o podstatu nebo prostatu, tak není přeci nikdy zbytečné bojovat. Tu hromadu cihel musí někdo zaplatit, nebo ne ?
  • Příměří až do smrti ,lopaty do ruk a uklízet ten svinčík který tam je jejich zaviněním.Po týdnu musí zůstat jen násada.
  • josef.servit.9
    To nejsou rebelové?
  • Mají to tam pěkně roztřískané. Tak, uprdlíci, šup z Evropy domů a opravovat a uklízet.
  • nic ,žádné příměří, dobijte ty americké teroristy jednou pro vždy, jak jim znovu dáte příměří,jenom se přeskupí,dozbrojí a začnou znova, tak jak úkáčka v děbalcevském kotli
    • To nemá smysl. Je třeba zakroutit krkem bankéřům EUUSA a nebude mít kdo pěstovat teroristy po celém světě a dělat armagedon.
    • Juro stejný názor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit