Přejít na výpis diskuzí

Syrská armáda ostřelovala Homsu, obětí je údajně až 340

4.2.2012 9:16
11 příspěvků

Syrská armáda zabila v Homsu podle televize Al-Arabíja skoro 340 lidí. Dalších 1300 osob prý bylo zraněno. Syrská vláda podle agentury AFP popřela, že by byla za zabíjení odpovědná a svádí to na "ozbrojené muže".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Upozornuji zůčastněné na kreaturu píšící pod nickem Petr-je to středoškolsky vzdělaný rom od nás z plzně a jen se tady snaží provokovat.Jeho pravé jméno je Pišta Žiga a jako jeden ze sto tisíc začazených luceren umí číst a psát.Nemá názor,jelikož je frustrovaný z toho,že je jen prachsprostá cikorka a hlavně pořádně zamindrákovaná,proto ty pěkné názory a duchaplné komentáře.Nutno si uvědomit,že když se dělá deratizace,mohou se otrávit i ti,kteří umí číst a psát,tak bacha na to Petře,teda Pišto.Navíc je to internetový gambler který prosedí na netu i 18 hodin a otravuje svýma připitomělýma rádobychytrýma úvahama.
 • Takovéto informace už známe než došlo k prozápadní agresi do Lýbie, pod rouškou ochrany civilistů tzv čisté nebe. Dnes tam mají neskonalý bordel, schyluje je se ke skutečné občanské válce, ale nafta je doma.
  Syrie už zápdním mocnostem pije krev dlouhou dobu. Přes její území je odkryt podbříšek jihu Ruska, Irán atd. I když zde nemají zvláštní nerostné bohatsví, tak je Syrie právě ze strategického hlediska zajímavá.
  Vůbec zápaďáky nezajímá, že v arabských státech, po tzv. revolucích, se dostávají k moci islamisté! Al-Kaida uměle vytvořená ještě za Bushe st. najednou nevadí! To je divné, ne?
  • Dedo, ono už neplatí, že nejdůležitější jsou suroviny, jak nás to učili komunisti. Rusko má ropu a zemní plyn a přesto je to zaostalá rozvojová země. Nebo právě proto, že nemůže nabídnout nic jiného kromě vývozu surovin. Stačilo, aby poklesly světové ceny ropy a Rusko se začalo propadat do sr*k. Ani s těmi zbraněmi to už tak nejde, když přišli zbrojovky v naší zemi. To co je dneska důležité, to jsou INFORMACE, žijeme totiž v informační společnosti. A nezapomínej, že např. USA, které jsou ve vědě a technice v mnoha oblastech nejméně deset let před ostatním světem, mají v trezorech připraveny technologie k použití, až dojdou suroviny. A rozvojové země vyvážející suroviny mají zájem na jejich vývozu, jinak by skončily v bídě a chaosu.
 • Je zajímavé jak máme v té naší malé zemičce lidi kteří všemu rozumí, ale proč se nezajímají o vlastní problémy. Dotace z EU. Kolik miliard není proplaceno díky neschopnosti vlád a úředníků. To je totiž tak . požádá se o příslib dotací na určitý projekt - uzavřou se smlouvy s firmami z kterých něco kápne, zrealizuje se projekt a nakonec díky neschopnosti úředníku dotace nejsou a vše zaplatí daňový poplatník. Stavěl jsem dálnici a tak vím o čem mluvím. Lehce počtem těchto akcí se dostaneme na několik zbytečně zaplacených miliard. Pánové Řebíček, Hána, Dodeš, Topolánek, Nečas, Drábek, Wolf a další ví své a nejsou poslední. Doposud nechápu proč dal ČEZ 100 mil. Klauzovi ml. O to byli zkráceni daňový poplatníci. Chceteli poznat na své kůži hospodaření těchto rádoby odborníků, běžte si natankovat naftu, provést nákup v potravinách.
  A těm hlupákům, kteří neustále vyhrožují komunismem - kolik vám za platí. Přece platí - ani kuře nehrabe zadarmo. Boží mlýny melou pomalu, ale řádně.
  Proč máme platit Hajaju a černoprdelníky. Ať je církevní daň pro ty co se přihlásí do konkrétní farnosti. Pokud je spravedlnost, tak ať si každý platí co využívá. Dalšímu mladému Klausovy přeji v ČEZ mnoho štěstí a ptám se kolik má jeho rodina akcií na doručitele.
 • Je zajímavé jak máme v té naší malé zemičce lidi kteří všemu rozumí, ale proč se nezajímají o vlastní problémy. Dotace z EU. Kolik miliard není proplaceno díky neschopnosti vlád a úředníků. To je totiž tak . požádá se o příslib dotací na určitý projekt - uzavřou se smlouvy s firmami z kterých něco kápne, zrealizuje se projekt a nakonec díky neschopnosti úředníku dotace nejsou a vše zaplatí daňový poplatník. Stavěl jsem dálnici a tak vím o čem mluvím. Lehce počtem těchto akcí se dostaneme na několik zbytečně zaplacených miliard. Pánové Řebíček, Hána, Dodeš, Topolánek, Nečas, Drábek, Wolf a další ví své a nejsou poslední. Doposud nechápu proč dal ČEZ 100 mil. Klauzovi ml. O to byli zkráceni daňový poplatníci. Chceteli poznat na své kůži hospodaření těchto rádoby odborníků, běžte si natankovat naftu, úprovést nákup v potravinách.
  A těm hlupákům, kteří neustále vyhrožují komunismem - kolik vám za platí. Přece platí - ani kuře nehrabe zadarmo. Boží mlýny melou pomalu, ale řádně.
  Proč máme platit Hajaju a černoprdelníky. Ať je církevní daň pro ty co se přihlásí do konkrétní farnosti. Pokud je spravedlnost, tak ať si každý platí co využívá. Dalšímu mladému Klausovy přeji v ČEZ mnoho štěstí a ptám se kolik má jeho rodina akcií na doručitele.
  • agy, máš pravdu, až na tu církevní daň. Však u nás žádnou církevní daň nemáme a pokud vím, pro ty, kdo nejsou členy žádné církve se s tím nepočítá. Tak se neboj, nic platit nebudeš.
 • Co na to Sarkozy a Berluskony. Copak copak. Syrie nemá ropu?
  • ty budeš hloupej i po smrti...
 • Přesně tak, západní režimy jen lžou, lžou a nic na jejich tvrzeních není pravda. Navíc se už pomalu zaměřují na Írán, takže Sýrie je brzo přestane zajímat.
 • Stejný jako v Libyi !!! Jednostraná propaganda !!!Na netu jsou i jiná svědectví !!!

  http://www.czechfreepress.cz/blizky-vychod/co-se-doopravdy-deje-v-syrii.html
  • Aha, světové agentury šíří propagandu, Rada bezpečnosti OSN jednající o resolucích k zastavení bojů a masakrování civilního obyvatelstva v Sýrii nemá informace a také se mýlí, zatímco jakási zcela neznámá CFP "ví", že v Sýrii je pohodička, lidé tam žijí šťastně a budují ještě šťastnější (socialistické? islámské?) zítřky. Zlí (imperialističtí?) pomahači Syřanům nepřejí to (socialistické? islámské?) štěstí a proto je pomlouvají a dokonce v RB OSN opakovaně předkládají resoluce na zastavení neexistujícího masakrování civilistů, které naštěstí CCCP, pardon Rusko opakovaně vetuje.

   Tak kdo má pravdu a kde je jednostranná propaganda? A v té Libyi se také nic nedělo, nikdo nebyl zmasakrován, jenom zlé (protisocialsitické? protiislámské?) síly zavraždily chudáka Kaddáfího a jeho stoupence. Jako vystřižen z Rudého práva nebo z Haló novin, že, soudruhu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit