Přejít na výpis diskuzí

Syrští povstalci sestřelili stíhačku. Jejich agresivita se stupňuje

13.8.2012 22:41
8 příspěvků

K syrské opozici přešel další představitel režimu prezidenta Bašára Asada. Odchod oznámil první tajemník syrské mise Rady OSN pro lidská práva v Ženevě Danny Baadž. Pokračují boje o strategické město Halab. Povstalci v provincii Dajr az-Zaur dnes oznámili, že sestřelili armádní bojový letoun a zajali...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jediné čeho západ dosáhne svojí podporou povstalců bude další netolerantní muslimský stát. Proč nenapíší o desítkách tisíc křesťanských Syřanů kteří jsou vzbouřenci vyháněni ze svých domovů.
  • nevím proč lidé jako ty , to jest tací kteří mají jen minimum informací z té oblasti ,. proč vynášejí jakékoliv soudy , můžeš jen napsat..domnívám se že je tak nebo tak ...
 • Celému světu se vymstí blábolení o demokratické opozici. Prožil jsem v Sýrii několik let a na rozdíl od všech diskutujících prožil v Hamě potlačené povstání tzv. demokratické opozice v roce 1981. Hafiz Asad s nimi tvrdě skoncoval, alespoň na desítky let. Ta opozice byli Muslimští bratři, kteří vypálili kino, vraždili státní úředníky a prováděli podobná zvěrstva v jinak v proevropské Sýrii, kde se dalo zcela volně a bezobav pohybovat. Vlivem dění na severu Afriky došlo i k radikalizaci v Sýrii a my nadšeně tleskáme a veřejně je podporujeme, a to nejen psychicky, ale i materiálně. Tím pomáháme s expanzí těchto nesnášenlivých islamistů. Až bude Evropa jimi obsazena, tak teprve všichni poznají zač je toho loket. Jinak běžný člověk vyznávající islam není nepřátelský. Učte se pomalu arabsky, já na štěstí ještě dost umím.
  • další nedouk ..ano ty
   • A jaké máš ta znalosti dědo Wševěde, když jen káždého dehonestuješ a vlastní názor nenapíšeš. Jseš trouba.
 • To musí bejt skoro zázrak flintou sestřelit stíhačku. (Nic jinýho totiž vždycky povstalci a partyzání nemívali. Anebo žeby zázraky pod ochranými křídly někoho se dějí i dnes?
  Inu NOVÁ DOBA ak pravil číšník v v Dědictví?
 • Asi my za "pomoci" p. Swarcenberga taky budeme v tom...
 • Hmm, Organizace islámské spolupráce... s KÝM spolupráce? Nebo spíše KOLABORACE? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit