Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blahopřeji Rusům. Udělali alespoň první krok jak žít zdravěji bez těch sr*ček od Coca Coly.
    • Naprostý souhlas a tak by to mělo být se vším hnojem,který USA exportuje do Evropy.KFC,Mc Donald apod.Dal jsem si v KFC jednou a naposled šedivé paličky a mám neklamný pocit,že jsem dostal raka.Toto zařízení je pro hloupé a líné uvařit si pořádné české jídlo.Když jsem si dal v roce 1965 v Rakousku Coca-Colu to byl požitek.Dnes si jí již nedávám.
  • Putin je zaměstná ve zbrojním průmyslu. *14*
  • Britská banka Barclays chce propustit 19000 zaměstnanců... Tady končí legrace :)
  • Stolačnaja vodka je lepší !!!!
    • Stoličnaja,Ty vole, se vyváží! Rusáci chlastají lavórovici. po ní se však blbne a oslepne! Tak skončila gerontokracie SSSR! Jak skončí Putkakracie? Tak jako červená myš podle majora Terazkyho? Nepochybně!
      • Myslíš,že to tady tak dopadne s Becherovkou ty demokrate.
  • asi Coca ciola kaziola zboží a namísto výborných džusů, na které byli zákazníci zvyklí jim začala servírovat hnůj s poznámkou, že se přibližuje jejich chuti . známe to od té firmy rovněž,
  • Před nedavnem psali že Rusko je druhým největším spotřebitelem Coly a jestli by se sankce dotkli tohoto gigantu tak to bude pro západ silně ochromující . Západní trhy se spolehlivě smrskávájí a chřadnou a vydatně i svým nalháváním .
  • Voják Čonkin teď bude pro místní obyvatelstvo ve velkém vyrábět to, na co jsou zvyklí - hovnovici.
  • Ať si to nalejou do pr*ele, pak zas začne legrace.
  • Coca cola je snad to nejhorsi sladky svinstvo co znam. Koka - hlavni prisada, uz se do toho stejne nekolik desetileti nedava a ucel tohohle hnusu je snad jen ten, ze to kazi zuby a figuru.
  • A sakra!!! Co budou chlastat? Zase jenom vodku.
    • Na západě se ted bude na záchodcích WC povinně splachovat Colou , jinak mají na krku armádu nezaměstnaných .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit