Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to je to john?
  • Na světě se vždy milovalo a kradlo.Když jsem byl mladší,tak se více milovalo.Dneska se víc krade.
    • Už tě nikdo nemiluje!
  • a neměl on to John taky nějaký průšvih s předraženým časopisem? je to tak, že on je za osmnáct a on bez dvou za dvacet. Jako když Jan Kraus horuje proti korupci, ale korupcí je protěžovat zcela průměrného synka do televize a k vysokým odměnám, nebo snad ne?
    • Proč to zmiňujete,když o tom nic nevíte. Kdyby se tvrdilo, že Kristus byl HIV pozitivní homosexual,taky by jste tomu věřila????Protože na každém šprochu je pravdy trochu????
    • Cože???
  • Je to č u r á k!
    • A ještě k tomu vousatej a šedivej, Hrozná kombinace.
      • Kde jsi mě viděl *8* a proč jsem hroznej *10*
    • Jinak příští týden mají mít v Bohnicích 3 lůžka volné,anonyme
    • A kdo jiný tam pro vás za vaše peníze pracuje????Staří a ctihodní kmotři zloději nejsou čuráci, že. Ale dost se prodraží. Myslet vole, myslet.
    • Je,ale nemysli si,ze se z toho dostanes-stejne to za tu pakaz zaplatis.... *3*
  • Nejvíce směšný je ovšem tady ten Tiscali.John prostě ukázal prstem kde je díra na peníze.Jinak všichni o tom vědí jen o tom nemluví a spokojeně státu platí na daních na DPH a jinde.A pak jsou tady takoví vysloveně okrajoví novináři takový nezajímavý a všeobecně přehlížený odpad z Tiscali.Chtějí být vidět a tak do titulku prsknou cokoliv.Jen aby byli vidět.Takže to v kontextu vypadá jako by právě jim bylo šlápnuto na kuří oko.
    • A který kmotr vládne vlastně Tiscali?Vypadá to,jakoby opravdu začalo přihořívat...Tiscali
      tu kdoví proč manipuluje s veřejným míněním!Nechcete být páni redaktoři trochu objektivní?
  • No to je tedy šašek a ještě k tomu počmáranej. *1*
  • Divím se John je z toho tak překvapený, když jako poslanec jim ty zlodějiny v rámci trojkoalice kryl. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit