Přejít na výpis diskuzí

Tajemné poselství: Černý březen a pak revoluce. Češi, nebuďte ovce a bojujte

20.3.2012 10:40
23 příspěvků

Hnutí Anonymous, které hrozí tím, že poslední březnový den shodí celosvětově internet, vyvíjí denně různé další aktivity. Od loňského podzimu navíc jeho pozornosti neuniká ani Česká republika - a rozhodně nejde jen o zdánlivě nevinné napadání internetových stránek politické strany, vlády, parlamentu,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vyhádzat jich oknom a do riti nakopat.
 • Aproto,
  platí jedno pravidlo - na hrubý pytel patří jen hrubá záplata. Jak oni na nás,tak my musíme na ně. Vážení,nic jiného už nám nezbývá- a já moc dobře vím o čem mluvím.
  pokud to někdo neví,tak v této rebublice je už skoro 1. 000 000 exekucí,lidé už nemají
  na splátky a páni exekutoři nemají slitování. To samé,jako ve středověku a to vše pod
  záštitou vlády.A proto jsem pro několikadenní GENERÁLNÍ STÁVKU. Toto už vláda vezme
  na vědomí.Protože kecat a nadávát-to umí každý,to je jen mlácení prázdné slámy.
  Pokud vláda pak neodstoupí sama,tak to musíme udělat my.O jiné alternativě nevím.
  Je to jenom na nás,Pán Bůh to za nás neudělá.
 • Shodit vládu je nutnost! Demonstrace a stávky. Přežili jsme Rakousko, přežijem i Nečase. Islandská cesta. Změna systému na demokratický. Nechceme současný totalitní - opozice smí jen příhlížet rozkrádání a dělaní dluhů!!! Na názor opozice se nebere žádný ohled, jakoby nebyla. Změna ústavy - odvolatelnost všech volených a jejich odpovědnost v rovinách trestně právních a hmotných, zdravotnictví nesmí být jako kus hadru, že si s ním Šnajdr vytře zadek na VZP! Důchodový systém jen průběžný s tím, že si člověk, pokud na to má, přispoří. Bohatí musí dostávat stejně jako chudí ze systému (nález Ústavníhoi soudu změnit) - bohatí měli a mají jiný stupeň příjmů a tudíž měli a mají možnosti si připlatit více než chudí (tu možnost neztratili) a když mají platit např. drahé operace, tak využívají solidární systém - najednou se jim hodí a se svým příjmem nebyli solidární s chudými!!! Proto byl nález ÚS nespravedlivý! Shodit vládu !
 • jsem priznivcem anons ..
  ...uz zadnej samet ale opravdovou revoluci *16*
  • Revoluce s klacky a vidlemi je nesmysl. Jednak se špatně nemá celý národ, jednak se najde dost takových co zůstanou zalezlí doma. A když už se bude cítit současná garnitura v ohrožení a nebude se moci spolehnout na ozbrojené složky, jednoduše napíše tzv. zvací dopis. A spojenci sem přijedou zachránit křehkou demokracii. Nutno poznamenat že demokracii západního typu. Cesta ke změnám vede cestou zrušení politických stran na účasti ve vedení státu což znamená že ve volbách nebudou soutěžit strany ale jednotliví kandidáti ve svých volebních obvodech.Jednak se zaručí, že každý občan bude mít svého poslance ve svém obvodě, dále bude mít právo vyžadovat od svého poslance zodpovídání se z jeho práce a i možnost jej odvolat, když to bude nezbytné. A teď to hlavní. JAK TOHO DOCÍLIT? A zde bohužel musím napsat, že to nevím já a asi ani nikdo jiný. Takže jen doufat, že se nějaký vojevůdce časem najde.
   • To co navrhujete tady bylo do r.1989.Stačí se zeptat pamětníka a pokud bude objektivní tak to potvrdí.Rok 1989 nebyl zrození lidstva,ale plánované ničení lidstva.Já jsem poslance velice často zpovídal a když nepřišel na návštěvní den tak byl popotahován a rozhodně ne za takové peníze jako dnes.
   • Na všechno je mast. Prozatimní vláda by vládla a mezitím by se změnila ústava, kontrola a transparentnost. Trojkoaliční politici by měli platit až dos msrti velké dluhy, které nyní nadělali. Uzákonit paragraf pro trestání politiků za politiku proti lidu - např. zadlužování, zhoršování životních podmínek lidí. Každý politik by mohl být souzen a odsouzen, jako na Islandu! Všechno se dá napravit.
 • ano,tohle je spravne a srozumitelne napsany,kdo tomu rozumi,jemu jasny ze anonymous jsme,nebo bysme meli bejt my vsichni lidi tyhle planety,protoze o nas tu jde...........proud
 • anonym souhlas *16* *16* *16*
 • Hnuti Anonymus drzim palce a vlastne nam vsem. *11*
 • Čecháčci jsou líní i jen přemýšlet - natož bojovat.

  Není to sice vůbec žádná Havlova zásluha, ale „nepartajnická politika“ má paradoxně reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to celosvětově.
  Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.
  Nepomůže nic jiného, než úplná, obousměrná personální adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného referenda a přímé volby :
  „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (TGM).
  Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt: „Právní stát" na Seaplanet: http://www.seaplanet.eu/index.php/souvislosti/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-je-spoluvlastnictvi-oban-nikoliv-koist-politik
 • Komu ????
 • vláda dnes ustojí hlasování o nedůvěře jako obvykle, ale to bude jen dobře, protože tím že neustoupí od svýho programu se vypoklonkuje sama

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit