Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Babiš skoupil prý všechny kliniky na umělé oplodnění v Čr a za půl roku nějaký virus Zika.......jojo všechno se vším souvisí........EET (ikdyž nejsem proti) Pelikánova otočka o 360* ohledně st.zástupců.......tak nějak to všechno do sebe zapadá...........ten emerický dohled nad vším.........pěkně pěkně pěkně si to tady ušáci přetváří k obrazu svému *5*
  • kdepak se tak najednou vzal co?
    • Virus zika byl objeven v roce 1947, kdy vyvolal onemocnění makaků v lese Zika v Ugandě. U lidí byl potvrzen poprvé v roce 2007, kdy způsobil epidemii v Mikronésii.
  • Virus zika je stejně nebezpečný, jako HIV...

    Vážení "diskutující" chtělo by to něco k tématu...
  • koukam na ty příspěvky a tady už řádil zika před lety *1* *1* *1*
  • Jojooo, další egyptská SSácká rána pro svět. *11* *12* *11* *12*
  • teroristi z jůesej zase něco pustili z laboratoří.zrůdy
    • Teroristi jsou v CCCP. Jeď se do USA podívat a spláchneš svou rudou knížku do WC.
      • Už jedu do Detroitu, stát Michigan. Pojedeš taky Simonku, nyní pod nickem Já.
        • Děkuji za pozvání, v USA jsem byl. Ale mýlíš se, nejsem Simonek. *3*
          • Já bych za to moc nedal, protože Simonek je blbec a bukvice a taky ještě píše CCCP a NDR a ČSSR a BLR atd.
            • Soudruh B. T. W. mi ukradne nick, napíše pod ním slabomyslný blábol a ještě si nakliká pět "souhlasí". Ze by zika?
            • Byl jsem v USA zejména díky panu Googlovi. A všichni mi záviděli Havla. Všichni ho znali a gratulovali mi. Pan Google je velmi mocný.
            • Příteli, k tomu se nemohu vyjádřit, protože žádného Simonka neznám. *3*
      • nemám rudou knížku
  • Parazit nazývající sám sebe homo sapiens sapiens - člověk "moudrý", se přemnožil a svým jednáním narušuje přírodní rovnováhu. A přece každá akce vyvolává reakci s cílem obnovit rovnováhu. To je přece jeden ze základních přírodních zákonů. Dřív by lidé řekli, že člověk ve své troufalosti chtěl měnit dílo bohů a tak ho bohové potrestali. Každý si může vybrat vysvětlení jaké mu vyhovuje. A cíl viru zika: třeba oslabení mentálních schopností "pána tvorstva" zasahovat do dění v přírodě a navrátit jeho smečku mezi ostatní živočichy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit