Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Podělali Šlachtu, podělají i Vitáskovou.
 • Ještě bych dodal. Zrušte elektroměry. 15% obnovitelné zdroje, 42% přenos a zbytek za jistič. Vyýkvět národa se opět předvádí.Jsem zvědavý, co ta kreaturaneptavomocně odsouzená na 8,5 let di chláku bude vysvětlovat na turném po repulice občanům za jejich peníze.
  Je mi z ní a paušálně politikům zle.
 • Tajemství odvolatelnosti je demokratický výklad neodvolatelných.
  Položme si otázku, kde je morálka.
 • Takových neodvolatelných je mnohem více, je to věcí našich zákonodárců upravit odvolatelnost zákonem. Ono se jim do toho nechce, vždyť se jedná také hlavně o ně. Budou o tom sice na oko hovořit, ale dopadne to stejně jako s přizáním majetku před nástupem do PS a po ukončení mandátu. Ono by se totiž provalilo, kolik si za ty čtyři roky nahospodařili v různých funkcích a dozorčích radách mimo PS. Alibaba se svými loupežníky by se styděl.
  • Ano, ale vždyť si je svobodně volíme. Někomu stačí dát koblihu. A vyskytly se i případy, že cikáni byli voženi auty do volební místnosti, aby za tři stovky volili tu "hodnou" stranu.
 • vitaskovou osrani havel prezidenmt zeman hodi !!!! po ni zezade u krompac a temn se ji zasekne do zad a topurkem do hlavy!!!!! pak na ni skoci a bude ji obrovskym revem rvat do ucha oooooeeeeee uuueeeeeee mhheeeee!!!!!! a vitzaskova zcepeni!!!!!!!!! a to bude jeji smrt a konec!!!!!!!!
 • Dovedete si představit co se stane kdyby tahle MEGAblbost prošla? Většina lidí si pořídí přimotopy a spotřebiče pojedou NONSTOP proč to vypínat? proč zhasínat? Když mám PŘEDPLACENO neplatím za spotřebu platím za jistič a tak ho VYUŽIJU. Zvládneto vůbec přenosová soustava když většina bude čerpat to co zaplatí tedy NONSTOP spotřebu těsně pod max. kapacitu svého jističe??? *3* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Zavřel bych plyn a přestal bych topit plynem a začal bych barák vytápět elektřinou. A v létě zase ochlazovat taky elektřinou. *1* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
 • Nebude ta bude jiny
 • Tajemství neodvolatelnosti Aleny Vitáskové, či spíše tlaku na ni ?..Politika, obrovské peníze, moc i vliv, co se okolo toho točí i s napojením na další lidi, včetně politiků..a volby, co brzy přijdou...
  • ... i kdybys to stokrát upravil, nic kloudného z tebe nevyleze, směšný pitomečku :)))
   • Takže potvrzuješ správnost závěrů !
 • Ono s tou energií je to trochu složitější.
  Podle faktury ČEZ se ca. 15% platí na obnovitelné zdroje, 42% za přenos a zbytek za spotřebu. Podle velikosti jističe ? Mám na chalupě 3x25 A, který je víceméně jako záloha pro případ cirkulárky nebo míchačky.
  Normální občan se v tom začarovaném kruhu už nevyzná. Přestala platit jakákoliv pravidla a přetrvává zákon džungle. A do toho ještě madam Merkel s uprchlíky.
 • No, pí Vitáskovou blíže neznám a tak nemohu soudit. Ale pokud prosazuje platby za elektřinu podle velikosti jističe, tak to má stejnou "logiku" jako kdybych v supermarketu platil ne za nakoupené zboží, ale za velikost nákupní tašky. Pokud něco takového prosazuje, tak by to měla nejdřív konsultovat s psychiatrem.
  • Vážený pane x ,jste trochu vedle. Pokud máte na př. na chalupě jistič 3x25A, (to je ta velká taška) a využíváte ho minimálně, přesto musí mít energetická soustava připravené výrobní zdroje a přenosové trasy, aby vašemu požadavku kdykoli vyhověli. Tyto zbytečně předimensované přenosové trasy a pohotovostní výkon jsou velmi nákladné. Přesto musí energetici kdykoli o to požádáte vám naplnit vaši vekou tašku. Jo a paní Vitásková tento návrh nepodepsala, tak zatím můžete být klidný.
   • Napsal jste nesmysl a zřejmě jste se stal produktem propagandy dutých hlav na ERÚ vedeném touto dámou z ČEZu.Za 43 let praxe vím co píšu.
   • Tak ho podepíše někdo jiný. Darebáci si najdou cestu. Schovaný problém je i to, že energetikům neplatí za přenos el. energie ani Rakušané ani Němci a tak to musí někdo zacálovat. Jak je tomto Bruslském protektorátě zvykem, bude to náš spotřebitel. Protože Němci nejsou spokojení také ze stavem přenosové soustavy do Rakouska, tak se musí rekonstruovat, ale němčouři to přece neboudou platit. Tak to zase zaplatí obyvatel našeho slzavého údolí. Nesmíme přece omezit zisky majitelům přenosových soustavy. I když je do
    toho namočena exekutiva tohoto s prominutím státu. A kolik z toho teče penízků do souromých kapes, ČERT VÍ.
   • NESMYSL přenosová soustava nemusí a taky NENÍ A NIKDY NEBYLA konstruována na max. kapacitu všech jističů! Je konstruována na REÁLNOU max. spotřebu ono ani víc není třeba protože prostě víc skrz ty dráty nikdy neproteče!!! Leda že by se všichni domluvili a zapli vše co doma mají, ale ani pak by nedoáhla spotřeba max. jističe u všech... A hlavně doteď to NEVADILO. CO ale teď vadí jsou solární a větrné elektrárny převážně německé které přetěžují přenosovou soustavu a místo aby náklady na její posílení platili majitelé těch "EKO"elektráren tak chtějí, aby to zaplatil spotřebitel, který už teď platí nesmyslnou "zelenou" eletřinu"..
   • O tom nemohu polemizovat, nejsem odborník. Ale pochybuji, že by pár zapnutých cirkulárek dokázalo destabilizovat přenosovou soustavu. Ty cirkulárky tady jsou a používají se už nějakých pár desítek let. Přenosová soustava musí počítat s určitými výkyvy a být schopna na ně reagovat, např. večer je větší odběr proudu v domácnostech, dopoledne naopak v průmyslu, v zimě se odebírá víc proudu dřív odpoledne, v létě naopak. Ty "předimensované trasy" jsou tady pro nás odběratele, abychom měli v případě potřeby proud k disposici, a nikoli my odběratelé potažmo jejich vlastníky, aby na tom mohli rejžovat. To že pí Vitásková nepodepsala je mi známo. Ale nejde o pí Vitáskovou, ale o ČEZ a jeho podílníky, kteří zapomínají, že oni tady jsou pro občany a ne naopak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit