Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Tak já nevím. Přijde mi, že fakt každé médium říká něco trochu jiného. Jako je pravda, že moje luxusní peněženka zrovna nestrádá. Vlastně se máme docela dobře a můžeme si pořídit prakticky na cokoliv si ukážeme. A když ne hned, tak během pár měsíců šetření. Na druhou stranu ale čtu pořád informace o tom, že někteří lidi nemají úspory ani na měsíc. Tak já fakt nevím

  • jak došel výzkum ING Bank na tenhle průměr?
  • Z čeho si má česká domáctnost ušetřit, když jsou platy podprůměrné a poplatky za všechno nadprůměrné. *11*
    • No právě ušetří ten průměr. Takže skoro NIC. *7*
  • Já zase vydržím 2 dni bez piva *6* *7* *9*
  • Taky bych to tak viděl, že "průměry" jsou o ničem....Je to jen záminka pro naše "pány", kde by se ještě dalo lidem co utáhnout a sebrat, aby lidi žili jen z měsíce na měsíc a byli pěkně na řetězu tam, kde nás páni chtějí "průmerně" mít...Oni prostě potřebují si takto pozjišťovat co ještě "sprostý" lid všechno unese a zjistili, že jsou ještě malé rezervy a pokud tyto budou, lidi se nezvednou...a o tuhle informaci jim jde...přesně toto potřebují vědět, aby věděli, jak nás všechny dostat tam kam je třeba...K poslušnosti, na řetěz a dokonale nás všechny rozeštvat mezi sebou,aby oni měli klid a nikdo se jim nedíval do karet, jak si co mezi sebou vyjednávají..
  • Hrátky s průměrem jsou zajímavé. Takže když budeme dva, já, který nemá ušetřeno nic a např. Bakala, který má ulité, dejme tomu 2 miliardy, tak v průměru máme každý miliardu. Takže v průměru jsem vlastně miliardář. A pak, že se máme špatně. Inu hra s čísly je vždy zajímavá, nicméně k reálu má daleko.
  • Jsme obklopeni hovadinami od průměrů po letní a zimví čas , taky povoné ručení za auto které šdodu nenadělá místo za řidiče který pojištěn není, rovné podmínky neplatí *16* *16*
    • No jo,když řidič je jen jeden a bylo by jedno pojištění,kdežto on může mít třeba dvě auta(starou škodovku v záloze na místní popojíždění a něco "lepšího") a tam platí 2x to povinné a ještě navíc podle kubatury,místa kde byblí ,věku atd.Je to jako s dálniční známkou.Oběma autama najednou nepojede ,ale v každém musí být extra známka=penízky pro politicko-ekonomické tunýlky.
  • No a já pořád proč Kikina tak prosazoval matematiku u maturit.Oblbnout,vycucat a zničit či zdevastovat. *12* *12* *16*
  • ... takové průměrování je blbost ... je to stejné, jako bychom chtěli zprůměrovat, kolik lidí přežije, když nepůjde elektřina, plyn a voda, což způsobí zastavení práce čističek a kanalizace bude odtékat samospádem ...
    Pan Jan Keller je novodobý člověk a má v tom někdy zmatek, tentokrát má pravdu podle pravidla: "Statistika je přesný součet nepřesných čísel!" *10* Fišer na Hrad! *1*
    • No tak si postavím na zahradě "kadibudku" *1*
  • Mě by vážně zajímalo kde ty "průměry" berou?, ve vládě? nebo v parlamentu či senátu? *16*
    • To vymejšlí 1000 zbytečných darmožroutů na statistickém úřadě *1* *2* *4* *7* *13* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit