Přejít na výpis diskuzí

'Tak trochu jiný tábor'. Pošlete děti do KLDR

29.7.2014 12:32
5 příspěvků

Severní Korea pořádá každoročně tradičním mezinárodní letní tábor, kam letos pozvala 300 dětí z Ruska, Číny, Vietnamu, Irska a Tanzanie. Tábor nabízí luxus, který je pro většinu obyvatel naprosto nedostupný. Pro účastníky jsou tu klimatizované pokoje s televizemi a herními konzolemi, obří tobogany,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • KIMCID
  některé dnešní děti by to potřebovali
 • U nás to má jinou úroveň!Skauti a faráži prohmátnou ptáčky ,holčičkám taky zařídí smysluplnou zábavu, pak následují omluvy ,soudy atd.
 • Zlatí komunisté se vždy starali s velkou péči o děti a rodiny. Zlaté časy, kdy i u nás existovaly pionýrské tábory a školy v přírodě. Lékařská péče zdarma a další vymoženosti pro pracující lid.
  My vám závidíme, že jste nesešly s cesty a že šťastně pokračujete v budování socialismu. Ať žije pracující lid - ať žije proletariát !
  • Ty jsi se tak po "bolševicku" rozpálil,že jsi zapomněl i na gramatiku:"nesešli z cesty".
   No nic,hybaj zpátky do klecového lůžka a "učit se,učit se",jak káže masový vrah Lenin,tvůj hrdina!
 • 270 USD si raději zajedu do thermálů na Slovensko nebo ke konkurenci do Maďarska, nebo tak podobně ! Do KLDR děkuji - nechci. Ale spousta pisálků na Tiscali by tam asi potřebovala zajet, aby si při své očividné rozežranosti vážili toho "hnusného kapitalismu", co mají tady doma v ČR a okolí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit