Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...kocho folí naši nepřispusobifí obcaneé...no..........
    my budeme folit přece toho no tocho SCHFARCENEEGERRA...zaplattili mi
  • Zeman je můj president,, *14*
  • ODS + TOP : "Podle ďáblíka" z filmu "Stvořeni světa" : " A perte se a žerte se " !!!
    • Ten Jean Effel měl ale vize, že? Jako by to maloval znaje naší současnou vládu. *1* *1* *1*
  • Obě strany stojí za hovn*.Ať uš jdou včichni do prd*l*.
    • Václave. Proč se rozčiluješ nad takovými zhora jmenovanými politiky. Jak vidno, intelekt mezi nimi nenajdeš. Jsou to naprosto neschopní kašpaři na čele se Schwein-cenberkem. Máte jako Plzeňáci dobrý hokej a fotbal a navíc jste slušní lidé. Já se alespoň s takovými v Plzni setkal. Tak proč se zabývat zmetky kteří brzy zmizí v propadlišti dějin. Zdravím z Chomutova. *3* *3* *3* *3* *3*
    • Vašku,nauč se češtinu a potom něco piš!
      • Zase jeden moudrej.
      • Fanošu. Důležitější je obsah než forma. Ty zřejmě patříš ke knížecím zbytkům, že? No nic. Prohráli jste. A doufám, že již nikdy nezvednete hlavy. Howgh. *1* *1* *1* *1* *1*
        • *1* ,stále vztyčen,Karla obhajujíc,on totiž sám se nesnižujíc k národním praktikám pomlouvajících *3* ,dutohlav prezident velí vpřed,proti čemu,jak?Nevíme,jdeme,řveme neumíme a nějak do to dopadne *1*
    • Trošku doplním,VŠECHNY strany stojí za již zmíněné *3* ,bez rozdílu !
      • Všechny strany jsou vlastně takové sekty čekající na svou příležitost a ty, které se dostanou k moci se rázem přemění na klany organizovaného zločinu.
  • Uz jednou jsem uvedl,ze vychazeji z to-kdo volil Karla- volil TOP.To se velmi myli.Nejlepe se to pozna ve volbach 2014.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit