Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kalousek blb nestydí se sebrat pohřebné za KDU ČSL pak ho tam nechtěli tak si to dal jako cíl v TOP09 i když to bilo zrušeno ale je lepší když politik než chemik to už by Evropa nebila kdybych ho potkal tak mu nafackuji jako on to udělal tomu klukovi je to hulvát a ožrala viz jeho vystoupení v P.S. *16*
  • Naši politici si zvykli pronášet zvláštní kecy. Kdysi pan prezident prohlásil, že valorizace důchodů jsou zbytečně vyhozené peníze. Pan Kalousek teď oznámil, že si žijeme jak prasata v žitě. To soudí podle sebe? On zřejmě nebyl v "podhradí". Ano. On při svém příjmu má v poslanecké sněmovně gulášek za 45,- Kč. Já i můj manžel jsme v důchodu. Za tuto částku musím uvařit pro oba. Víte, můj otec mi kdysi říkal: "Vzdělání může každý získat, inteligenci nikoliv." Teď jsem se o tom přesvědčila v praxi. Pasuje to na autora výroku, že si žijeme jak prasata v žitě.
  • 1) Kalousek nemůže v prodejně vědět, kteří lidé jsou nezaměstnaní a kteří ne. 2) Plné košíky mají důchodci proto, že nakupují třeba jednou měsíčně, doprava něco stojí a na venkově je vše o polovinu dražší než v supermarketech. 3) Přístup na internet je v knihovnách zadarmo (zatím) i pro důchodce (zatím). 4) - Hlady ještě neumíráme, to má Kalousek pravdu, ale bylo toto živoření cílem polistopadových změn? Čím se máme chlubit?
  • Kalouska je třeba ,za jeho sprostotu,protahnout katovskou mučírnou.Za jeho podíl na zbídačení této země,jej tam zpracovat na tuhý krvavý biftek.Pak dá pokoj.
  • Ono to vypadá divně milí spoludiskutující: Nadáváte, jak se máte zle - ale ejhle - na počítač a internet jste se vzmohli, že? Jistěže je hodně lidí, kteří je mají lépe než vy. Někeří mnohem lépe. Nezáviďte, nebuďte v tomhle ohledu Češi. A ruku na srdce - mohlo by to být horší? Mohlo, že? Tak buďte rádi, že není.
    • Počítač nikdo ze zde píšících vlastnit nemusí.Jsou pro čtenáře zdarma v knihovnách a i u důchodců.Tak pravicový blbe neválej machra.
  • Někdy se také říká " Žít jak prasata v žitě, ale až na to žito"?! Lidé nenaříkejte, nenadávejte, zamyslete se už konečně nad životem, co k němu potřebujete! A uvědomte si, že jsme v kapitalismu! A u nás zcela "zvláštním"! Co je Českého, Moravského...? Na co má vůbec náš stát vliv...Snad jedině na zvyšování daní...Nůžky se rozevírají....
  • Sytý hladovému nevěří.
  • Každy nenažraný prase jako je pan Kalousek a jemu podomní jednou budou dost nažraný že budou připravení na zabití, a Lidi si je rosporcují.
    • Koukám,že Kalousek už má jateční váhu.
  • Přesně tak. Životní minimum a lopatu do ruky bych mu dal, ať si to na rok vyzkouší.
  • ..co na to říct?...blb, žijící mimo realitu..
    • nejen blb, ale i opilec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit