Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivislo

    Hlavně že nezapomněli napsat " Anektovaný Krym "

    Asi si myslí že stokrát opakovaná lež se stane pravdou. 

  • Ruské hrdlořezy nikdo nic učit nemusí. To už jsou vrahouni geneticky, páč v těchto východních " Slovanech" koluje 50% tatarský krve. Tedy, každý Rus je 50% východní Evropan a 50% Asiat.
    • Nechte si na My Herittage udělat DNA test. Stojí to jen 49 dolarů.

      Možná by jste se dozvěděl, odkud pochází takový podivný živočišný druh, jako jste Vy, josef.novak nebo powerdog.Žádná běžná výbava lidskými orgány jako je např. mozek. Jen hypertrofovaná žluč.

      Není možné, aby jste neměli společné poměrně špinavé genetické hnízdo někde daleko od civilizace.

  • https://www.lidovky.cz/domov/dalik-babis-nechal-zabit-kmotra-mrazka.A111109_204836_ln_domov_kim?fbclid=IwAR3tkIC9DUTCLjwS48vdoMh31IFH8e7cBIgJ_5Tk8qivp1haAcdkpWgW1HQ

    Je veřejným tajemstvím, že Babiš nechal oddělat kmotra Mrázka. 

    • KIMCID

      nahlášeno mimo téma

  • KIMCID

    Jo jak jde o Rusko je Brejvik zapomenut :D

  • bezregistrace

    A já odkud se opČAN vzal a on to převlečená Simon A ... na bylo mi hned divný že by odholaný multinick je tak zmizel .....

  • KIMCID

    Na štěstí v rusku jen občas v usa pořád

  • ....ááááá Občan je znalý díla Vladimíra Iljiče. Ani se nedivím, při jeho způsobu komunikace. Někde se to naučit musel. 

    Nakonec proč by v globalizované slopečnosti neměli být ruští teenageři stejnými idioty, jako jsou ti v USA? Čemu se divit, svět je propojen komunikačními sítěmi a vzorce jednání nevyžadující úsilí a myšlení se přebírají snadno a rychle.

    • Jindřichu2309, na universitě jsem musel jako tenkrát každý skládat zkoušky také z tzv. marxismu-leninismu (dějiny mezinárodního dělnického hnutí a KSČ, marxistická filosofie, vědecký komunismus).  😯😬 A to ještě od nás chtěli, abychom výblitky těch pomatenců četli. Taková byla holt doba. 😠

      S tím druhým odstavcem souhlasím. Mezi teenagery se jistě najdou id.oti po celém světě. A nejen mezi teenagery.

      • V tomhle s Vámi Občane souhlasím. Zažil jsem přirozeně to samé.

        Jsem rád, že jste přiznal, že jste univerzitně vzdělaný člověk. Co kdybychom se podle toho pokusili vyjadřovat? Někdy mám také na jazyku něco peprnějšího, ale mimo marxismu jsme se učili i etiketu a "diplomatický protokol." Akademicky vzdělaný člověk má jistě právo na emoce, ale hulvátství přenechme jiným.

        Mimo jiné jsme studovali (promoval jsem v roce 1989) spisy Masaryka a dalších - samozřejmě pod dodatkem "kritika." Ale bylo to snad k něčemu.

        Přeji Vám příjemný den.

        • Naprostý souhlas. Etika a morálka vůbec je to, co v naší zemi velice, velice chybí. Přiznávám, že někdy trochu "ujedu", ale je to myšleno spíš jako nadsázka, ironie, rozhodně nechci nikoho urážet, i když má opačné názory než já a mne samotného označuje slovy, která já vůbec nepoužívám. A pokud tady všem tykám, to je třeba chápat jako výraz přátelství a rovnosti co by diskutující a to bez ohledu na věk, vzdělání, postavení.

          A pokud jde o T.G. Masaryka, to byl Pan President. Také jsem o něm a od něho leccos přečetl. A další osobnost, na kterou bychom jako občané bývalých Zemí Koruny České je Karel iV, císař římský a král český, na kterého bychom měli být hrdi.

      • Ale ale Sajmone, ty ročník  90. si dělal VÚML jó? Ty blbe!

        • Soudruhu Kumule,

          1. nevím kdo je to "Sajmone",

          2. nejsem ročník 90,

          3. nevím co se "studovalo" na VUMLu.

          4. zkoušky z "marxáku" byly povinné na všech VŠ a universitách.

      • KIMCID

        no nevim že by komunismus sřílel děti ve škole  ukaž kde se tak stalo

        • A co masakr v Beslanu v r. 2004?

          • KIMCID

            ten ale nespůsobila komunistická vláda 

  • TheGGG

    psychopati a vrazi tu byli odjakživa... holt ovšem pistole a bomba je účinější než meč nebo luk a ostatní se nemají dnes jak bránit....

    svádět útoky ve školách v rusku na usa je mimo, hodně laciné hledání vinny...


    • Dear friend, I´m surprised about your meaning, but I agree with you. You´re  quite right.  🙂

  • Amrdólskej dobytek má svý krvavý drápy ve všech vraždách na Světě

    • A co teprve ti východostepní potomci Hunů. Ti dali světu komunismus a ten má na svědomí nejméně 100 milionů mrtvých. A jsou odhady i dvojnásobné. 😯

      • KIMCID

        komunismus pocházi z německa a francie to se prosim douč jinam ze sebe děláš nedouka

        • Není důležité odkud pochází, ale do praxe ho začal zavádět syfilitik Uljanov se svou smečkou potomků Hunů ve východostepní říši.

          • KIMCID

            bez podpory němcu by si ten plešatej vrah a i neškrtl

  • Zajímavé, jak to ti stepní nájezdníci, potomci Hunů, hned svádějí na USA. A že se v USA neinspirují také jinými skutečnostmi, aby se ze zaostalé stepní říše dostali do 21.století? Je třeba si klást otázky, jestli k tomu ti ruští studenti nedostávají instrukce přímo z Kremlu. A naopak je třeba se ptát, jestli ti útočníci v USA (kteří jsou vždy po zásluze potrestáni) nemají také inspiraci nebo přímo pokyny z Kremlu. To by té ruské mentalitě docela odpovídalo: "k dosažení vytčeného cíle jsou vhodné jakékoliv prostředky" jak hlásal ten syfilitik jehož posmrtné torso je uloženo pod Kremlem v myším oleji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit