Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mého syna napadl cikán,protože mu nedal peníze.Syn skončil s těžkým úrazem ucha,následně přestal slyšet a po čase se objevila epilepsie a ztráta rovnováhy.
    Je otázkou času,kdy nás pomlátí a zmrzačí všechny.Jediná záchrana by byla,kdyby se občas strefovali do našich nejoblíbenějších .
  • Cikán si dovolí pouze to, co je mu dovoleno. A kdo mu to dovoluje ? Tato zasraná a ubohá
    politická "reprezentace" tohoto státu. Té se to dokonce hodí, odvádí tímto pozornost od
    skutečných problémů tohoto státu (které sama, svojí neschopností zavinila). A masmédia ?
    Tam proběhla dohoda že se to medializovat nebude, aby ve společnosti nevznikaly
    proticikánské nálalady. To se jim stejně nepovedlo, protože okolo 85% občanů nemůže
    cikána ani cítit. To samé soudy, kdyby to měly spravedlivě soudit, tak se to do kriminálů
    ani nevejde (už teď je to tam samej cikán). Takže to chce změnu politiky v tomto státě !
  • Cigánská "férofka" = 3 na holku!
    PS: za R-U monarchie, by jim četníci seřezali panimandu, že by si 3 neděle nesedli! *1*
  • Jak to dopadlo s tehdejším případem z ledna, kdy pán v sebeobraně zastřelil jednoho a postřelil druhého céčkaře?
  • Text Vašeho příspěvku *16* *16* *1* *2* *15*
  • Tak mně napadlo co kdyby šli cikáni do nebe ???A také je pravda že se má začínat u sebe a zametat před vlastním prahem,co jsem udělal abych příspěl ke zlepšení dorozumění s cikány ?Naládoval jsem revolver !
  • všechny ty mrdky cikánský postřílet !!!
  • Indiáni si prostě pokoj nedají.Co se ještě musí stát?Vážně to chcete nechat dojít až k tomu že se lidi začnou ozbrojovat a sundavat ty vaše věčně diskriminované občany?.Spoléháte na naší trpělivost ale ta dochází stejně jako s naší vládou.která tenhle stát vede.Mám také děti a nechci se strachovat o to jestli se mi vrátí domů živý a zdravý.Jak už tady někdo psal doporučoval bych naší menšině shlédnutí filmu Přání smrti.S dobytkem se nejedná ten se rovnou musí střílet. *16*
    • tomascech
      Je vůbec zázrak, že se tohle dostalo do médií.
      Kdyby naopak našinec zaútočil na Roma (cikána) tak by to bylo ve všech periodicích na první straně.
      Nevím komu dělá dobře dělat z cikánů chudáčky a z necikánů rasisty.
      • Naše média teď celkově spí.Když se něco týká cikánů,radši to ututlaj,nebo šoupnou někam stranou,kde to nebude tolik vidět.Třeba jako napadení chlapce tuším,že v Kladně,kde ho dva cikání napadly kvůli cigaretě,vzalu mu peníze,bodly ho do břicha a podřízly krk,Jeho otec ho tam našel u výtahu...Nikde ve zprávách jsem to neviděl...žeby kvůli chystajícímu se protestu v ulicích Břeclavi???Více radikálů v této zemi by to chtělo..
        • tomascech
          Chtělo by to volby, kde by se do parlamentu dostali Ti tzv. "nevhodní" pro multikulti establišment.
  • Při volbách bude pro mě velmi rozhodující jak hodlá dotyčná strana řešit cikánskou kriminalitu a vůbec cikánskou otázku.
  • Chtělo by to Sládka,nebo někoho s podobným myšlením do vlády a ne tu verbež,co tam je...A konečně s černýma zatočit.Copak je to tak těžký...Nemakáš a nikdy si nemakal-tak co chceš od státu....Nemáš práci,abys uživil své děti-tak si je nedělej...To,že ti práci nikdo nedá-měl jsi se učit,abys byl chytrej a tu práci dostal,ale ty ses radši učil krást...
    Tvrdé tresty,aby si z toho ti ostatní vzali ponaučení....anebo šípem do hlavy.....Ale silnější kuš,víc černejch do řady......
    • Tome. Souhlas!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit