Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Ne od tebe když, che někdo vysvětlení a ty nemáš argument. Viz článek Asange

  • ... od Vás nelze nic jiného očekávat...

  • KIMCID

    anton.janak budu tě parafrázovat :bla bla bla

  • Další - typicky bolševické - žvanění.

    Kombinované se senilní demencí (česky: "stařecké zhloupnutí")

  • TheGGG

    zdegenerovaná banda rozmazlených liberálních miléniálů, pro které je největší starost třetí pohlaví, LGBTQ, příjmání migrantů a úroveň studia, kdy lidi na VŠ dnes neznají ani základní matematické rovnice, ale přesto bez problému studují a postupují, o pseudo gender oborech ani nemluvě, ano to je skutečně úžasná úroveň dnešní doby

  • KIMCID

    krásně tě utřel

  • V květnu se vlča narodilo, v červnu pak zapršelo.

    Takový liják já v životě nevidělo! vlče prohlásilo

  • Moravský vrabec je fajn. Moravské uzené také. 

  • Definuj presne - kdo jsou ti lepsolidi...?


  • Tak chvilku k věci.

    A co s tím chcete Občane reálně dělat? Tedy kromě omrzujícího kvílení na toto téma? Váš návrh? 

    Postavíte nějaké milice z demonstrantů "Milionu chvilek" a vyženete z parlamentu půlku poslanců? Napříč současnými politickými stranami (tedy KSČM, ODS, TOP09 a dalších kde všude ti "bývalí komunisté" jsou?). Vzpamatujte se - je třicet let po sametu!! 

    Vydáte carský edikt, kterým zrušíte demokratické volby? Každý jeden bude muset projít před Vaší excelencí a obhájit své čisté tričko a jeho blahorodí Občan rozhodne, kdo může a kdo nemůže volit a rozhodne také koho má ten který volit?

    Pokuste se podívat se také dopředu a nejen pořád bručet o 40 let staré historii. 


  • Jako by to kádrování dneska nebylo, pokud se týká např. funkcí ve veřejné, municipální a státní správě. 

    V některých oblastech se toho zase tak moc nezměnilo.

    I dnes potřebujete ten správný dres. Vždyť to vidíme všichni kolem sebe. Tak nám např. pane Janáku prosím nepředepisujte co smíme a co nesmíme vidět. To mi spíš připomíná bolševické žvanění. 

  • Nebo prostá reálná životní zkušenost, že pane Janáku. Nebo chcete tvrdit, že všichni nekomunisté jsou andělé v říze bílé? 

    Spíš mi to připadá, jako by jste místy zastával právě onen komunistický postoj - kdo není s námi - je proti nám!!

    Vážně to tak vidíte? Jiný názor, znamená nepřítel? 

  • Nikoliv. Trefný postřeh z obyčejného života běžného člověka.

    Ze své zkušenosti mohu uvést, že jsem o lidech, kteří nesměli studovat vybranou školu nebo pracovat na zvolené posici, slyšel a četl, nicméně jsem žádného takového nepoznal. Znám osobně jednoho člověka, který byl kvůli presentaci politického vtipu přeřazen na nižší pracovní posici.

    Druhá věc byla využití vlivu pramenícího ze stranické (nebo politicko-hospodářské) funkce k umístění potomka do vybrané školy a po absolutoriu na vybranou pracovní posici. Takové lidi jsem znal a znám.

  • Typické bolševické žvanění!

  • Ten český šaškystan má světový primát v tom, že členové organizace podle zákona zločinné a oprovrženíhodné si válejí ko.le (a f.ndy) v parlamentu, kam si je stádo zločinců a tupců zvolilo.

  • Pink

    Už před pár léty jsem někde četl: Budoucnost patří mladým. Dobře jim tak!

  • Na tohle tema ; 

    Udalo se pred temi cca 25 30 lety. Take jeden " dyzydent " , resp jeho syn. " Komunisti me nedovolili jit na skolu.... .Byl jsem rad ze jsem se dostal na ucnak atd atd Duvod prave ti rodice s necistokrevnym puvodem , nebo prarodice nekde  , nebo strejcek , teticka v Zapadnim Nemecku , Americe , Kanade .... 

     Tak ted se vsechno zmenilo a muzes si tu skolu dodelat prece. Bud rad. No jo vis , ale .. Uz jsem na to moc starej ...Jeho tehdejsi vek asi take tech 25. Pochopitelne dodnes si zadnou skolu neudelal. Duvodem nebyl jeho kadrovy profil , ale jeho totalni blbost. IQ cihly asi tak . Mozna ze byl , pardon je , slechtickeho puvodu. Slechta se krizenim mezi sebou z duvodu udrzeni a rozsireni majetku krizila mezi sebou , az z toho zdegenerovala a vymrela. A to co jeste preziva stoji za to , to tedy ano. 

    Tohle jsem zazil nekolikrat , vcetne pozdejsiho odkazovani na cinnost podobnych individui v tom jakoby odboji . Asi chodili curat na Gottwalduv pomnik , nebo jak jinak bojovali proti te tzv totalite. Ja osobne jsem tyhle existence uz tenkrat vizionarsky hodnotil jako obycejne flakace a nemakacenka. Na tom se dodnes nic nezmenilo. A vymluvy ze komunisti nedovolili studovat a tak podobne za ucelove lzi linych parchantu. Ani ja ani nikdo z rodiny nikdy u komunistu nebyl , jen ta podotykam. Jen postreh z obycejneho zivota bezneho cloveka. Takovych nas bylo a je miliony. Tehle flakacu " dyzydentu " se zasluhama bohuzel neni take malo. Obcas se takhle zverejni nejakym posteskem " Jo kdyby pred tema 30 40 rokama to bylo jinac , kde ja uz mohl (a) bejt. Jsem ta vobet rezimu --- ja lemra lina hloupa . To pochopitelne nedodava. 

  • KIMCID

    jistě vyprávěná je nejlepší.tak to muže klidně věřit i na Libuši.

  • Jeho rodiče a prarodiče nepochybně ano...

  • KIMCID

    jistě ale tenhle moula o tom nic neví on to nezažil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit