Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byl jsem v Lucerně,abych viděl jak postoupila obnova této památky mj.praktická stavba,kde jsem prožil 33 let života a kde jsem také budoval např.Lucerna bar,Koníček i hlavní sál.Bylo tam do roku 1989 výborné.Automat Lucerna kam jsem rád zašel na oběd či večeři.Cenová relace kvalitního jídla byla pro lidi,ne co tam zavedl druhý Havel s manželkou Restaurant Monarcha věčně prázdný,kde se asi perou demokraticky peníze.To co tam visí ze stropu tak se tomu říká ožralý Václav si sedá na obráceného koně.Obávám se ,aby Lucerna přežila toto demokratické nakládání pro příští generace.Zkrátka Lucerna nežije,protože chcípá.Kdy bude konečně opraven Sjezdový palác v parku kultury J.Fučíká?Krysy slibují a rychle opouštějí potápějící Titanic a ještě mlaskají.
  • jsi tady ovšem výhradně ty. Vyhrál jsi už po několikáté. Jsi absolutní zdejší hnis. A pořád ne a ne vymáčknout.
  • Úplně v "barvách" vidím toho hradního rusofilní kolaboranta - vlastizrádného komoušského konfidenta zemana jak bezmocně prská, blekotá a zvrací své další a další blábolné žvásty.
    zemane - ty vřede české země, pěkně na kolena a poníženě žebrat aby ti ten rusácký z.k.u...v.y.s.y.n putin odpustil a neuvolnil do světa materiály o tvé zločinecké minulosti.
    • ty z pavilonů bláznu vidíš leda tak do zadele
  • Může děkovat že ho vydali do USA kdyby ho dostali rusové tak by nyní možná už nežil...
  • Putilínek má bobky toho co všechno ten Nikulin v USA vykecal a ještě vykecá. Samé problémy, a k tomu ještě s tím novičokem to nevyšlo a ti dva taky dost vědí. *1*
  • Opětovně jeden z důkazů toho v jak právním státě po roce 89 žijeme. Když nemám důkazy, tak si je vyrobíme. A všeobecná spokojenost, že pravicoví soudruzi pod vedením velikého bratra. No, kdo by neměl ten režim rád, že? Inu, nejsme jako oni-jak nás tady kdysi vodil za nos nebožtík Havel.
    • To byla chyba od nebožtíka Havla, to "nejsme jako oni". Ti "oni" se jenom oklepali, schovali rudé knížky, převlékli kabát a jede se dál.
      • To by jste ho přeceňoval. Za peníze od amerických židů je leckdo schopný udělat všechno.
  • deathquick
    Ovar se z toho jistě opět pose*re a Ovce bude měnit pleny...
    • nám stačí tvůj mozkovej průjem
      • deathquick
        a?
  • dnes je podobné rozhodnutí nutno považovat za záchrannou akci typu soudci soudcům, protože Nikulin byl vydán neprávem aniž by bylo jeho řízení ukončeno, Měl právo se obrátit i na soud ústavní a do Štrasburku.
    • pomátl. Rusák v tomto případě grázl nemá žádná práva. Kdyby byl čistý, nelezl by k nám. Tady to mačo si myslelo že se tady vytratí.Není třeba brát pod křídla kdejaký balast z Ruska. Rusko je semeništěm kriminálníků a lajdáků. Přeci se takovým balastem nebude zabývat Náš ústavní soud. Nebo snad nějaký Štrasburg.
  • ruský chlív byl odhalen a předán tam kam patří. On počítal že jako dobrý dobrý. Nic se nemůže stát. Já si jen tak hraju. A ono to darebákovi nevyšlo. A tak je to správné!
  • škoda, že nevyšla ta milost pro Jakunina o kterou Miloš Zeman žebral

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit