Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady zase zakazují (prý EU) vyvěšovat hambaté kalendáře, prý by to někomu mohlo vadit. Nechápu, jaký je v tom rozdíl. Tak buď zakážeme vše, co by někomu mohlo vadit, nebo nezakážeme, ale hodnotit to podle toho, zda se nám to hodí do ideologie? Ona ta naše svoboda taky není bez chyb ))))
    U toho kalendáře je alespoň na co koukat.
  • Země která se řídí jakýmkoliv náboženským cítěním nemá v Evropě co dělat...
  • jo,jo, svoboda projevu tam nejak pokulhava..hlavne ze se cpou do EU.. Simpsni se mi sice zdaji byt cim dal horsi, ale kdyz se nechci divat,tak prepnu,ne? aby mi nekdo rikal, jak mam myslet, to uz tady kdysi bylo a nebylo to ono!!
  • Humus americkej turci nemohou. Ale my jo!! Já a moje malé děti se vždycky smíchy potrháme. Doktoři mají co dělat.
  • Nevím jak působí na náboženské cítění, ale co se týká ubohosti je tato slátanina opravdu na špičce.
    • ty brdo , ty si taky hlasoval pro pokutu , jak jinak bys mohl vedet ze je to slatanina , anebo snad satanina !!! *16*
    • pochopení "vtipu" je založeno výhradně na inteligenci, znalostech a všeobecném kulturním rozhledu posluchače. Úplný pitomec tudíž nerozumí žádnému, velmi inteligentní bytost téměř všem.... kolik jste toho v Simpsonových asi pochopil vy? *3*
      • Ten tvůj kulturní rozhled je opravdu na pováženou, asi vůbec nevíš co je kultura.
    • psi turecký nevěřící ! *16* musíme je všechny dojednoho vyhladit
    • Koukej se dál na uhozenou Růžovou zahrádku a neopruzuj *1* *1* *1* *1*
      • Karlíku, už Ti jednou Péťa říkal, aby jsi s tím šel k doktorovi a neprohlížel si ho ve sněmovně *1* *1* *1*
  • Další historická událost . Vrchol hlouposti a lidské blbosti je právě dosažen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit