Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Relativně se nám daří držet od EU odstup a teď si zvolíme eurooptimistu Schwarzenberga...
  • Jak je možné, že Karel dostal tolik hlasů, my jsme zapomněli, pro co hlasoval?
  • Nechceme současnou vládu a přesto Schwarzenber dostal tolik hlasů?
  • Ivuško, kníže je vzdělanější než vy všichni dohromady (s vašim VUMLEM apod).
    Bolševici začínají být nervózní, to je vždycky znamení, že začíná mít převahu slušnost.
    Slušní lidé, nepokažme si to, nenechejme se znechutit. S úsměvem a s nadhledem
    volme Karla. Ať PRAVDA VÍTĚZÍ
    • Ale Lubore, já jsem komunismus a bolševiky nepoznala a už vůbec ne VUML. Jsem mladší než se asi myslíte. *14*
  • Tak rychle zapomínáme, že nevíme, pro co kníže hlasoval ve sněmovně???
  • Vám se líbí současná situace naší republiky? Mně ne! Proto v žádném případě nechci na Hradě knížete!!!!!
  • Kníže si dopřává mimořádnou podporu českých médií i se svojí TOP 09, kde hraje prim Kalousek, národem nejvíc nenáviděný politik známý svými kauzami rozkrádání státu a svými alkoholickými excesmi. Karel, ležící spící, nedostudovaný hajný, by těžko mohl zastávat prezidentský úřad, a proto, pouze neinformovaný člověk by mu klidně hodil hlas do volební urny znovu.
  • Zvolit za prezidenta představitele pobělohorské šlechty,které česká země sloužila jen pro obohacování, potomka prelátů, kteří prováděli násilnou rekatolizaci země, který prohlásí o prezidentovi budovateli, že patří před soud a zastává se henleinovců ? Jsme ještě vůbec Češi? Naši důstojníci kladou věnce k hrobům lidických vrahů, necháme se ponižovat v zaměstnání, okrádat od wietnamců o desítky miliard ročně, vše co tady mělo nějakou cenu je cizích rukách, zisk tedy plyne za hranice, to nám opravdu tohle vše nevadí?
    P.S. Jsem z vesnice, kde henleinovci ubili příslušníky finanční stráže, po válce byly odsunuti je Ti, kteří zradili.Třetina vesnice zůstala německá
  • Vy čuráááááci demokratičtí!!!!! Čurááááák je každý občan české republiky, bez ohledu na to, zuda volí mne, Miloše Zemana, nebo mého oponenta! Váš Miloš Zeman
  • Co se tady děje? Tak mám pocit, že bychom tu už mohli udělat konečně pořádek! I na těch diskusích!
    • Jdi do perdele, Miloši Zemane. Zabít tě je málo!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit