Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlasím, na hrad patří Miloš. Volit knížete je jako volit kalouska a to rozhodně nechci!
  • Chcete za prezidenta Karla Schwarzenberga, člověka, který jako předseda TOP 09- strany, která se spolupodílela na prosazení zákonů ožebračujících důchodce, rodiny s dětmi, na návrhu školného, na neskutečném propadu státního rozpočtu o více jak 160 miliard Kč, na zhoršení sociální a zdravotní péče?
  • A Zeman byl jednoznačně lepší, patří na hrad.
  • Kdo se může na takové trapné hovadiny dívat, rozumný člověk určitě ne, to převzali od svých učitelů s USA, tam je polovina obyvatel duševně nemocná.
  • Vzkaz z Malajsie
    http://www.youtube.com/watch?v=mDPR0fMN88g
  • Osobnost KS reprezentuje všechny protidemokratické a asociální reformy současné vlády, včetně církevních restitucí, důchodové reformy, zvýšení DPH ve prospěch nejbohatší části naší společnosti na úkor většiny občanů.
  • To nebude Olmik !!
  • Vzbuďme se! Kníže na Hrad pro nás znamená x let vládnutí Kalouska!
  • Mladí bojují proti Kalouskovi a teď ho posílají na Hrad skrz knížete!!!
  • Volíme menší zlo, a proto posíláme k moci knížete s Kalouskem???
  • Chci znát rozumný důvod, proč volit Schwarzenberga? Karel=Míra Kalousků
  • Nechci, aby nám diktovala EU, nechci EURO, a proto nechci knížete!
  • Relativně se nám daří držet od EU odstup a teď si zvolíme eurooptimistu Schwarzenberga...
  • Jak je možné, že Karel dostal tolik hlasů, my jsme zapomněli, pro co hlasoval?
  • Ne ne tady na Moravě žádní Češi nejsou,jen Moraváci. A u nás kníže Blábola žádné majetky nemá,jsme v klidu.Sudety jsou na tom hůř a jihočeši taky.Ale tak ta němčina není tak těžká,říkat milosti se taky naučí a navíc kníže mluví jazykem poddaných takže pohoda :-) No a my Moraváci se trhnem,vykolíkujem si hranice a bude nám fajn :)))
  • Ale Lubore, já jsem komunismus a bolševiky nepoznala a už vůbec ne VUML. Jsem mladší než se asi myslíte. *14*
  • Nechceme současnou vládu a přesto Schwarzenber dostal tolik hlasů?
  • Ivuško, kníže je vzdělanější než vy všichni dohromady (s vašim VUMLEM apod).
    Bolševici začínají být nervózní, to je vždycky znamení, že začíná mít převahu slušnost.
    Slušní lidé, nepokažme si to, nenechejme se znechutit. S úsměvem a s nadhledem
    volme Karla. Ať PRAVDA VÍTĚZÍ
  • Tak rychle zapomínáme, že nevíme, pro co kníže hlasoval ve sněmovně???
  • Vám se líbí současná situace naší republiky? Mně ne! Proto v žádném případě nechci na Hradě knížete!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit