Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ANO bude nám líp *15*
  • Přiznám se, že jsem vůbec nepochopil nadpis článku. Připadá mi, že tam někdo úmyslně přidal jméno Faltýnka, aby to vypadalo, že v těch lžích má prsty, ale přitom z článku vůbec nevyplývá, že by do těch lží byl zapleten. Z článku vyplývá (alespoň mně), že pan Faltýnek pouze něco komentoval, ale na ničem se nepodílel. A pak kdo ovlivňuje média. Vzorová ukázka manipulace.
  • ... to Kuba Čechů takto nikdy nemluví :)))
  • Pěkná hovadina a opět jak pošpinit kohokoli z ANO. Nejde o Babiše, jde o celé ANO. Něvěřím ani slovu z těchto na cti utrhačských zaručených zpráv, pravděpodobně zaplacenými Kalouskem nebo Sobotkou s Chovancem na zakázku. Hodně se to podobá scénáři se zaručeně "pravými odposlechy" Babiše na zakázku pro Kalouse,Sobotku, Fialu atd. Joo blíží se volby, ANO roste na popularitě a právě čím více špíny se na něj háže, tím více popularita i preference stoupají. Proč? No je to jednoduché. Vládnoucí klika co si tady 27 let dělala co chce, drancovala a nechala tunelovat republiku nemůže unést že na ni voliči již kašlou. No a tak dělá co se dá aby popularitu ANO zvrátila. Tam pošpiní Babiše a jeho svatbu, tamhle zase Pilného a teď si vzali na přetřes Faltýnka. Aby toho nebylo málo holedbá se Sobotka jak vláda dobře pracovala a zavedla EET, výběr daní, zvedla důchody - jen jaksi zapoměl říci že za tohle vděčí právě pouhým3,5 roku působení Babiše a ANO jinak by to dopadlo jako vždycky. Mimochodem nařed EET a zvedání platů odmítali, cupovali - páč to navrhoval Babiš a teď se plácají po ramenou. Jenže občan, volič není už takovej trouba a ví. Myslím si že pan Faltýnek by byl ideální kandidát na prezidenta a protože se již takové úvahy objevily tak klika vedená Kalousem a Sobotkou ví že je třeba opět udělat něco, aby to náhodou někoho nenapadlo realizovat. Jde o to zdali by pan Faltýnek vůbec stál o takový post. Já bych mu hlas dal. Jenže prevence špinit ANO za každou cenu je politikou CSSD,TOP,ODS i STAN a nebo KDU. Vždyť je to jedna banda a změna by byla pro ně katastrofou. Nedivme se že tedy využívají cokoli a jakkoli včetně podplacených antibabišovských pisálků. Myslím že každý si všiml že v médiích je dnes a denně jeden a ten samý. Kalousek, sobotka, Fioala, Chovanec, gazdík a Bělobrádek a všicni mluví jako přes Kalouskův kopírák. Kdo tedy zneužívá doopravdy média a že jsou to podplacená média to je nám snad jasné. Pokud se tam objeví někdo z ANO vždy spíše jako v negativní formě a nebo zesměšněné. Poslední info že technopárty se měla konat u Čapího hnízda a když to nevylo tak tam asi Kalouskova klika poslal 13 trubců v autech v době svatby AB dělat prý protest. Co to jako mělo znamenat? Asi ukázku té největší ubohosti kterou tzv. opoziční politici vládnou. Já volím ANO.
    • Andreji, jak tě všichni máme rádi? Pošli další koblihy!!!
      • Patrně jste vůbec nepochopil článek. Když si ho pozorně přečtete tak zjistíte, že v těch lžích figurují hlavně členové ČSSD. O Babišovi ani zmínka, ale vy vidíte Babiše prostě za vším:-).
        • ... neřešte lidskou krysu :)))
      • ... jsi dokonalý primitiv :)))
        • ... 8x potvrzeno, díky d*mente :)))
    • ... já také, čéče :)))
  • Ještě větší blbec než Kopas
    http://1gr.cz/fotky/lidovky/16/072/lnc460/SK61d09d_jakubcech1.jpg
  • Ono jak se přiblíží volby, tak budou mít všichni zapnuté mobily na nahrávání, aby mohli kompromitovat třeba svoji babičku. Jsem si jistý, že se dovíme i jiné perličky, než jen na Babiše či Faltýnka. "Pestrou mluvou" se honosí celá řada prasátek ve sněmovnách a nejen tam.

    PS: Anebo všichni zmlknou, aby je nemohl nikdo nahrávat. Což by bylo ideální řešení! :-)
    • ... kdo na to nemá, nahrává, pomlouvá, blije, kalouskuje a podobně :))
  • Zase skrytá nahrávka. Kdo si to hraje s telefony?A zase se to vytáhne před volbama. Ale odměny fotbalistům co platíme my, to není zájem to otevřít=to je námět že pane autore.A pak chudáci ty statisíce musí danit!!!!!!!
  • Koho asi zajímá co se děje v Kotěhulkách, a vůbec, ať si pisatel zamete hlavně před vlastním prahem, pak ať pindá!
    • Zacit se nekde musi... Kdyz vsichni navzajem budou jen rikat "nejdriv si zamet pred vlastnim prahem" tak to bude pekny bordel ...
      Takze pane nezametaci, zamette kdekoliv je libo, urcite to situaci nezhorsi.
  • Asociace Nenažraných Oberzm.dů se přece v dotací vyzná ,jejich guru má bohaté zkušenosti ze své domoviny Slovenska ,totéž činí v Česku a všude křičí jako největší lump jak chrání tuto zemi před lumpama ,třeba před číšníkem který nepřizná 5 Kč dyško.Jo a 30% zčásti závistivců z řad chudých a zčásti vyčůr.nků z řad bohatých ho podporuje.
    • ... jsi neskutečný primitiv, blahopřeji, musíš mít pohodový život, jen tak dál, dementní trosko :)))
    • V 35 členném zastupitelstvu jsou tři členové hnutí ANO.
      www.prostejov.eu/cs/s...sta-3/
    • Já bych narovnal podnikatelské prostředí tím, že bych zrušil dotace a nejen zavést EET a bylo by vymalováno, že ? *14*
      • ... ty máš vymalováno dávno, blbe :)))
    • vanhorne
      "a všude křičí"
      Nejvice pry hulaka zlodej, chytte zlodeje.
  • Teď mi není jasné... je uvádění lživých informací v žádosti o stamilionovou dotaci pokus o podvod nebo pokus o zpronevěru... nebo jak by to mělo být kvalifikováno?
    • " V žádosti se dále uvádí, že spolek Prostějov olympijský, který město s krajem a s Miroslavem Černoškem pro tento účel založilo, má prostřednictvím dalších přidružených spolků 850 členů. Ve skutečnosti má spolek pouze tři členy – Olomoucký kraj, město Prostějov a Tenisový klub Prostějov.
      Zákon ani stanovy neznají pojem přidružený člen, jak je uvedeno v žádosti o dotaci."

      Ve skutečnosti tedy nejde o nějakou lež a už vůbec ne o podvod. Tenisový klub Prostějov nemá pouze jednoho člena. *3*
      Do žádosti bylo potřeba vypsat jmenovitě všech 850 členů. To je celý problém *14*
    • josef.servit.9
      Jégl nastrčil bílého koně, nebo to byl Herman?
      • Ono vždycky když se přijde na nějakou levárnu v ano tak je to provokace zkorumpovanců v tom má bureš pravdu on přece ví o čem hovoří když v tom jede 27 let a všechno stálo za nic,vždyt chtěl bejt bilionářem a dokud mu celé HDP ČR nepůjde do kapsy tak nepřestane.
        • Jste úplně mimo. Přečtěte si pozorně článek a pak k tomu dávejte komentáře. Článek jste vůbec nepochopil. Problém antibabišovců je ten, že nic chápat nepotřebují a nechtějí, jen papouškují, co jim do hlavy nalije opozice. A pak, kdo je ovce... *2*
        • ČLOVĚČE CO TO MELETE?
          Jaká levárna v ANO? V Prostějově vládne ČSSD. *14*
          V 35 členném zastupitelstvu jsou tři členové hnutí ANO.
          https://www.prostejov.eu/cs/samosprava/zastupitelstvo-mesta-3/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit