Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tiscali je zhovadilý server, šířič poplašných zpráv a zoufalec
  • Já nepotřebuju přístup k vodě. Mně stačí, když mám přístup ke chlastu.
    • Zemanovo heslo.
  • Válíme se v písku, množíme se jak potkani, modlíme se k mohamedovi a čekáme, až nám někdo vykope studnu a přiveze jídlo, protože jsme chudí.
  • No dnes platí, že hlavní je to, že pár miliardářů má přístup ke všemu......
    • K tvému mozku ne, ten neexistuje.
      • Je cidětm že máš zhasnuto.
        • Cože?
  • I Tečka má teď pravdu. *5*
    V subsaharské Africe je 95% obyvatelstva islámské víry. Takže pokud mají o vodu nouzi, měli by se obrátit nejdříve na islámské velmoci v Africe a Asii - SAE, Saúdskou Arábii, Írán, Malajsii, Súdán, atd. Pokud jim jejich bratři ve víře nepomohou a nepomohou jim ani motlidby k Alláhovi, pak je jejich nedostatek vody typická boží vůle a s tou se nedá nic dělat. *13*
    Proč by měli přijmout jakoukoliv pomoc od nevěřících Evropanů? Nechtějí nás v rámci bohulibého šíření islámu ohněm a mečem obrátit na svoji pravou víru? *16*
    Mají na vybranou - buď si hrdě a tvrdě zachovají svoji víru a v rámci toho se sníží jejich populace na samoreprodukovatelnou míru ... jak se to rýmuje ... a nebo se budou chovat na věky věků sousedsky tolerantně a pak možná bude voda, že? *7*
  • Peppone, souhlasím s Tebou, ale zapoměl jsi dodat: "... demokraticky řekli..."! *11*
  • Nikoli, je třeba ukončit nevázané množení se lidí a to osvětou a antikoncepcí. Lidský druh se přemnožil a nebezpečně narušuje přírodní rovnováhu. Pokud to množení neomezí humánně sami lidé, tak to udělá Příroda a jistě velmi drasticky. A po přírodních katastrofách přežije pár jedinců někde v jeskyni a budou si vyprávět legendy o tom, jak lidé zpychli, protivili se vůli samotnlých bohů a stavěli se nad ně a proto je bohové potrestali. Nestalo se to už někdy?
  • Hlavně že naše republika všechny zdroje pitné vody prodala do zahraničí. Proto se ta voda i u nás nehorázně zdražuje. Dříve nepodat někomu vodu by byl těžký hřích,dnes nevědí, co by si za skleničku vody řekli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit