Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do Lisabonu jsem jezdil, koncem 90tych, moc rad. Stacilo umele vyvolat krizi, levne zkoupit pozemky, postavit na nich komercni projekty a hned se zase "penizky toci".
  • A v Praze je to snad jiné?
    • Přesně. Lisabon má s Prahou spoustu paralel.
  • Podle nadpisu jsem tipoval, že se bude jednat o některou cigánskou čtvrť v Ústí. A vida, spletl jsem se.
    • já zase že Detroit
      • "Dytrojt" je jina liga. Tohle je "v civilizaci"!
        • Jen pro zajímavost v USA spousta lidí po škole nemá na splácení půjček které si vzali.Takže soudruzi z ANO,TOPKY a ODS se zamyslete na bezplatným školství ne všechno musíte kopírovat alá USA,společnost není jen pro bohaté a loajální.Jo stačí se podívat do historie kdo je bohatej ještě neznamená že má genialní děcka.Jo a dovoz doktorů z Ukrajiny soudruhu Babiši si taky strč do erdele neb křivý kanál ještě sneseme ,elektrikáře bez 50 no to už je na hraně, ale doktory bez atestace to už jsi korunovaný pabllb a to nepočítam že těch 500 tisíc Uk bude chybět doma.
          • Pane ono je to jinak... Doktor nema problem platit pujcky... Problem je ze stat urcil pravidla tak, ze pujcky dostanou i ti co jsou studovat dejiny filmografie a pak delaji pingla v baru, protoze je bavi fakt jen cumet na filmy. Kolik se realne uzivi treba takovych magistu dejin umeni?
            • ...a to byste se divil, kolik netáhel se uživí, třeba v neziskovkách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit