Přejít na výpis diskuzí

Teploty do konce prázdnin už 30 stupňů nepřekročí

26.7.2014 17:46
3 příspěvky

Na tropické teploty můžete podle meteorologů zapomenout, zimy se ale bát také nemusíte. Takovou předpověď vydal Český hydrometeorologický ústav pro zbytek letních prázdniny. Od srpna se bude mírně ochlazovat, teploty by se měli držet kolem 22 stupňů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu trefně vystiženo a napsáno,jedním slovem,je to tak.
  • Příspěvek je mimo tématu, ale myslím si, že zasluhuje pozornost.Jsem starší člověk a mám toho docela dost za sebou včetně nošení dlouhých vlasů a zúžených kalhot.Nebyl jsem žádný svatoušek. a taky jsem se oblékal jak to bylo podle momentální doby.Tak trošku jak se říkalo chuligán.Celý život jsem při zaměstnáních chodil hrát po kavárnách.Za tu dobu jsem poznal spoustu lidí slušných i méně slušných a taky hodně jak se říká u nás na Moravě křupanů.
    Dnes po delší době jsem navštívil jednu hospůdku blízko mého bydliště s tím, že si dám v pohodě dvojku červeného.Bohužel jsem měl šok.Úroveň dnešní generace je na úrovni houpacího koně.Vedle mě na terase seděla skupina tří mužů a jedné ženy ve věku mezi třiceti až čtyřiceti léty.Nejvíce diskutující člen společnosti mluvil a mluvil a za každým minimálně čtvrtým slovem používal slovo ty vole.Nevím jestli je to nedostatek slovní zásoby, ale dokonale jsem byl otrávený a víno ani nedopil a odešel jsem.Opravdu už jsme jen národ hulvátů, nebo někde ještě existuje skupina slušných normálních lidí.Je to opravdu k zamyšlení.Pracoval jsem ve svém životě i s lidmi, kteří neměli dohromady žádné vzdělání, ale nikdo se nechoval a nemluvil jako mnou uvedený křupan.Stojí to za zamyšlení.Přeji pěkný večer.
  • Vážení, pozor na pravopis! Teplota je rodu ženského a neživotná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit