Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Příspěvek je mimo tématu, ale myslím si, že zasluhuje pozornost.Jsem starší člověk a mám toho docela dost za sebou včetně nošení dlouhých vlasů a zúžených kalhot.Nebyl jsem žádný svatoušek. a taky jsem se oblékal jak to bylo podle momentální doby.Tak trošku jak se říkalo chuligán.Celý život jsem při zaměstnáních chodil hrát po kavárnách.Za tu dobu jsem poznal spoustu lidí slušných i méně slušných a taky hodně jak se říká u nás na Moravě křupanů.
    Dnes po delší době jsem navštívil jednu hospůdku blízko mého bydliště s tím, že si dám v pohodě dvojku červeného.Bohužel jsem měl šok.Úroveň dnešní generace je na úrovni houpacího koně.Vedle mě na terase seděla skupina tří mužů a jedné ženy ve věku mezi třiceti až čtyřiceti léty.Nejvíce diskutující člen společnosti mluvil a mluvil a za každým minimálně čtvrtým slovem používal slovo ty vole.Nevím jestli je to nedostatek slovní zásoby, ale dokonale jsem byl otrávený a víno ani nedopil a odešel jsem.Opravdu už jsme jen národ hulvátů, nebo někde ještě existuje skupina slušných normálních lidí.Je to opravdu k zamyšlení.Pracoval jsem ve svém životě i s lidmi, kteří neměli dohromady žádné vzdělání, ale nikdo se nechoval a nemluvil jako mnou uvedený křupan.Stojí to za zamyšlení.Přeji pěkný večer.
  • Vážení, pozor na pravopis! Teplota je rodu ženského a neživotná.
  • Opravdu trefně vystiženo a napsáno,jedním slovem,je to tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit