Přejít na výpis diskuzí

Teror bez konce? Islamisté hrozí na youtube likvidací vysokých norských politiků

19.1.2012 10:12
8 příspěvků

Neznámí islamisté na portál YouTube umístili video hrozící likvidací nejvyšších norských představitelů. Případ vyšetřuje norská tajná služba PST, která považuje radikální islamisty za hlavní teroristickou hrozbu v zemi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • a už se ukazuje Breivikova pravda o terorismu ze strany islamistů....
 • A bude ještě hůř, když se Amikům podařilo rozesrat, Irak, Afganistán,Egypt,Tunisko a další arabské státy, kde začíná vítězit Islám.
 • Já bych si vzal ponaučení z knih svatých a především v tom, v čem se shodují. Takže podle hesla Oko za oko, zub za zub bych za každou bílou oběť musulmánského terroru vybombardoval jednu mohamrdskou vesnici či město, a ono by se ukázalo, koho by to bavilo déle. A začal bych tím, že všechny čmoudy bych pěkně dobytčákama poslal někam za dráty. Historie se opakuje a tahle není právě příjemná
 • norove vraždej deti a ženy v afganistanu jako cele nato. tak co by jsme mi fašouni od muslimu čekali.zažil jem okupaci od rusaku ale aspon nas nevraždili. muslimi systematicky vyhlazujeme.viz irak libye atd...
 • Znáte-li alespoň trochu historii, pak jí musíte dát zaptavdu, že islám od svého vzniku dobývá svět především mečem a ohněm. Pokud měl pokojná odbobí, odehrávala se ve vzdělané Andalusii nikoliv v tvrdém a ortodoxním Bagdádu se sídlem stejného kalifátu. Ty časy jsou však nenávratně za námi, dnes se islám radikalizuje v celém světě i v ČR, viz ParlamentníListy.cz: "Pobijte Židy, musí mít strach. Kázání českého muslima vyděsilo politiky"
  http://www.parlamentnilisty.cz/rss/zpravy/Pobijte-Zidy-musi-mit-strach-Kazani-ceskeho-muslima-vydesilo-politiky-216375
  • A zcela zjevně onen "člověk" není hnán k zodpovědnosti za své výroky. Ale běda, pokud máte na svém oblečení cokoli, co by mohlo připomínat nacistické symboly. Onen moslemín by měl být okamžitě zbaven čs. občanství a vyhoštěn do islámské země. A náš stát, stejně jako všechny evropské země, by si měl vybírat, komu udělí povolení k pobytu. Chtějí-li mešity, ať žádají o azyl tam, kde je mají!
   Je smutné, že se tolik naslouchá multikulti blouznivcům, dráty kolem republiky by měly svůj přínos i dnes, minimálně v omezení pašování zboží.
 • Asi by to potřebovali aby konečně otevřeli oči.
  • nejen oni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit