Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když ostatní volební strany nechtějí spolupracovat s komunisty a věfšina lidí chce znovu nabít životní jistoty, musí volit komunisty. Pak bude i práce i zajištěné důchody.
    • No já jim povím, jak jsou starý, tak jsou blbý. Práce se dá zajistit pouze, když je zajištěný odbyt produktu. Životní jistoty zkončily na hodně dlouho. Chce to zabývat se trochu historií.
      Tento svět potřebuje válku, a ta za nedlouho vypukne.
  • Nejhorší na komunistech je to, co tady zůstalo po nich.(modrá nenažraná tlupa ničeho se neštítících zlodějů, lhářů a rozkradačů stát. majetku.
  • Vůec bych se nedivil, kdyby komouši vyhráli. Všichni, co se dostanou nahoru, kradou jako straky a někteří lidé jsou absolutně na dně a mocipánům je tojedno.Starají se jen o své hrnce a že bezdomovci chcípou na ulici,- to je demokracie. Zasloužíme si Stalina nebo Hitlera, jestli to takto půjde dál!!!!! *16*
  • A tak ještě zvolte za prezidenta toho komouše J.Fischera a budou komplet.
    ČSSD-KSČM-Fischer

    To budeme opět zpívat internacionálu? Děkuji nechci.
    • Lepší jak Šváru z Bergu
  • Právě proto,že to jsou všechno převlečený komunisti nebo jejich děti nemá cenu volit nikoho a emigrovat. Pěkně nám to tady ukázali , jak se krade.
  • To se hodí na Klause, který díky komoušům a Bobošíkové se stal presidentem.Topolánek potom rozesílal peníze-miliony do krajů a okresů vedených rudochy, jako vděk.
  • Takže po dalších vyhraných volbách tentokrát ČSSD je tu možná koalice ČSSD+TOP 09, ČSSD+ODS nebo ČSSD+lidovci, jelikož ČSSD mít více jak 50% hlasů nebude a s KSČM nechce mít nic společného. Protože mám již strany typu ODS či TOP09 plné zuby, nezbývá mi nic jiného než volit komunisty a všem, kteří již také nechtějí mít ve vládě současné zkorumpované zlodějské strany typu (ODS, TOP09) doporučuji totéž. Volit ČSSD, která nechce tvořit levici s jinou levicovou stranou, ale s pravicí, je úchylné. *9*
    • Velmi správně
  • Co tu strašíte komunisty a vychvalujete ODS,TOP09,ČSSD atd.,vždyť to jsou též komunisté jen převlékli kabáty !!!!!!! Takže nejde strany jaké volit,ale o lidi které volit !?!?!?!
  • Nicky Petr a Spasitel jsou představitelé nekonstruktivního dialogu. Nemají argumenty a tak melou a melou a melou. Nejsou schopni odpovědět na úplně jednoduché otázky. Chlapci,chlapci, ze které třídy základní školy jste vyšli?
  • Né všechny tady uveřejněné příspěvky musí odpovídat spisovné češtině, nevadí mně i různé trochu vugárnější výrazy, nebo různé politické názory prezentovány tak či onak, ale to co neustále píše "Petr anonym" k různému dění doma nebo ve světě, je neskutečný, hloupý, nebetyčný demagogický blábol, který se neustále opakuje, obrovské lži a nenávist.

    "Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by již hloupý."
    Sá´dí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit