Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podle Russia Today Putin vymyslel tužkovou baterii na termonukleární bázi, která bude instalována do vozu ElektričnajaVolha s dojezdem 70 000 tisíc kilometrů
    • Tesla bude mít problém.

      Vivat Putin
  • Loni jsem byl v NY a rikam si rano jdu si zabehat do cetral parku vybehnu z hotelu a 8mi-prouda silnice narvana autama v ranni spicce, rikam si to bude rychta nez dobehnu do parku pekne se nadycham smogu, nu coz vyrazil jsem bezim bezim a neco je divne dycha se mi skvele na to, ze je okolo tolik aut zadnej dusivej smog, jasne jarni vzdousek to nebyl, ale nic hroznyho stale mi to vrtalo hlavou jak to? a pak mi to doslo tam nebyl zadnej DIESEL
    • Diesel byl , je a bude a ani pokakaná EU s tim nic neudělá
      • Nafta patří do kamen! Z celého světa jen v evropě a Indii na něj jezdí přes 50% v civilizovaných zemích pod 3%
    • vážně v USA nejezdí žádný DIESEL?
      • ale tak jasně že jezdí podíl 0,82 %, pokud to chcete vědět přesně *3*
        • kdybys nelhal *7*
  • tady neni amerika v EU si lidi koupej radsi šwindl diesel cenově to vyjde lépe a životní prostředí hlupaně nezajímá správnej evropan první co udělá že vymontuje filtr pevnech částic přece ho nebude draze měnit hlavně že ušetří (mimochodem víte že všechny ty vykoupený šWindl káry stojej v USA na parkovištích a vesele reznou oni je nesměj ani vyvézt do EU ikdyž by chtěli amíci jim tyhle nesplňující normy motory nedovolí vyvézt a opravit je tak aby splňovali to "jde!" jen v EU*3* (samozřejmě nejde jenže se to nějak zařídí) takže jim ty všechny šWindl káry nezbude než sešrotovat *1* *1* *1*
    • tak se tam odstěhuj *1* *1*
  • já jdu do nově chystané volhy, má to být raketa
    • Má to být dodávka, ale zatím ji mají jenom v hlavě *1* Takže výrobu vidím reálně tak za 7-10 let.
    • Na žigula nemá *3*
    • četl jsem, bude to velké, celá ČR se už nemůže dočkat *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit