Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toto je moja občianska povinnosť! a Iveta si to zaslúži , venujem sa malbeod detststva-Prosím Políciu - tí čo sú normálni ! aby sa týmto zaoberala +TELEVíZIA PĚTKA Zverejni video kde Iveta malovaľa obraz - či sa tam náhodou nevyskytoval tento akože posledný čo držal rychtár v ruke nedokončený, všimli si to viacerí ľudia čo to sledovali a NAKONIEC- to srdiečko na poslednom obraze sa mi zdá ako prekopírované cez nejakú šablónu! , tiež text a dátum môže byť písaný niekym iným...Keď si pozriete iné Ivetkine obrazy- nezvykla do žiadneho dávať ani texty ani dátumy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ešte niečo Rychtár do plynu ! &Nemala som ho rada už odzačiatku keď sa na ňu prisal !
    Keď maliar nedáva podpis do jedného obrazu - nedáva ich ani do ostatných !
    Chcem sa spýtať Českej polície- Vy doteraz! spíte alebo ste na práškoch??? To kto sa tam z Vás roky vysmieva na Utrápenom človeku- I:B. - veď sa zverejni keď si múdry! Máte na jej smrti Obrovský podiel viny aj vy okrem toho starého dementa. Nijak ste nezakročili- NIJAK jej nepomohli dostať sa z toho von- cestou polície samozrejme lebo ten ,,manžel" jej život len sťažoval. Koho kedy zaujímalo čo ten _ vždy blábolil do kamery - však on je pes- čo slovo to blábol! - Vás???! Z Macury ste robili skrz R. stále psychicky chorého, inokedy sektára-viete vôbec čo je to sekta?!- No asi nie keď je ich len v SR až cez 200 a v ČR možno aj viac a pokiaľ ja viem tak katolík nie je sekta !...Choďte za pápežom a opýtajte sa jeho- lebo zjavne sa vám študovať nechce! Situáciu sledujem už dlho- Jediný Macura zobral Ivetu na odborné vyšetrenie na rozdiel od R. - čím jej pomohol ,,manžel"? veď ešte aj po smrti špiní je meno divadlom !tak čo musel robiť keď žila- tam na tom teraz zverejnenom videu ako jej rozkazuje aby išla čúrať a odložila si kabelku mu s plačom hovorí že k nej nebol dobrý - on na to že ,,ale to je jedno"- no keď s niekym žijem a tvrdím že ho milujem tak TO JEDNO NENI !!! a PREčO SA TOTO VIDEO PREVALILO Až TERAZ? To kto bol dosrat
  • Turmaline staroba uz vam hrabe v mozku,nebyl jste hospitalizovan ve stejnem ustave s IB
  • Pre Narušeného každý narušený- viď Rychtár ! *6* *6* *6* *6* *6* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • Najprv maj SVOJU Morálku na jednotku a až potom píš o niekoho iného - ja si to môžem dovoliť o sebe povedať_ - SI PREDSTAV ! Dedky? ty mamlas! to je súkromná vec každej ženy či si nájde staršieho muža.
  • Vona Ivetka teď v osmačtyřiceti už taky nebyla ani miloučká ani hezoučká, byla to jen vylitá troska, a s tím zpíváním to taky nebyla taková sláva... *6*
  • Duchodce neví co je to černý humor...
  • TURMALIN potřebujete akutně psychiatrické léčení. Z příspěvků jasně vyznívá, že autor by měl být hospitalizován v psychiatrické léčebně
  • To je projev k pomníku?
  • Rychtar je parazit a skodoliby primitiv ,vynasel z domu videa,fotky ktere nepatri na verejnost a za to byl velmi dobre zaplaceny-ne manzel ,ale pasak te nestastnice.IB ale vzdy rozvratila neci rodinu,Sepesi mel divku ,chtela ho-Staidl zenaty tri deti,musela ho mit.Podhursky zenaty ,Pomeje tesne po rozvodu a Rychtar zil v rodine.To je jista uchylka IB,nebot kdyz prijela z Celadne tak se ji zamotal mozecek .Maminka ji zapomnela vychovat - dedky a zenate nebrat
  • Chcem sa spýtať Českej polície- Vy doteraz! spíte alebo ste na práškoch??? To kto sa tam z Vás roky vysmieva na Utrápenom človeku- I:B. - veď sa zverejni keď si múdry! Máte na jej smrti Obrovský podiel viny aj vy okrem toho starého dementa. Nijak ste nezakročili- NIJAK jej nepomohli dostať sa z toho von- cestou polície samozrejme lebo ten ,,manžel" jej život len sťažoval. Koho kedy zaujímalo čo ten _ vždy blábolil do kamery - však on je pes- čo slovo to blábol! - Vás???! Z Macury ste robili skrz R. stále psychicky chorého, inokedy sektára-viete vôbec čo je to sekta?!- No asi nie keď je ich len v SR až cez 200 a v ČR možno aj viac a pokiaľ ja viem tak katolík nie je sekta !...Choďte za pápežom a opýtajte sa jeho- lebo zjavne sa vám študovať nechce! Situáciu sledujem už dlho- Jediný Macura zobral Ivetu na odborné vyšetrenie na rozdiel od R. - čím jej pomohol ,,manžel"? veď ešte aj po smrti špiní je meno divadlom !tak čo musel robiť keď žila- tam na tom teraz zverejnenom videu ako jej rozkazuje aby išla čúrať a odložila si kabelku mu s plačom hovorí že k nej nebol dobrý - on na to že ,,ale to je jedno"- no keď s niekym žijem a tvrdím že ho milujem tak TO JEDNO NENI !!! a PREčO SA TOTO VIDEO PREVALILO Až TERAZ? To kto bol dosratý?
    Policajti ČR Prečo dovolíte ? :1) slobodne behať človeku ktorý sa iným vyhráža fyzickou likvidáciou?2) domáce násilie?3) aby niekto druhého len tak bezdôvodnena ulici alebo v divadle otĺkal?4) ste dovolili aby vtedy v zime Rychtár doviedol vystupovať opitú Ivetu a usmieval sa pritom do kamery? Nikto mi nehovorte že takýto človek niekoho miluje, lebo to je viac ako omyl! 5) aby na verejnej akcii R. vyhadzoval ľudí ktorí si zakúpili lístky a násilím ich vyhadzoval von?stalo sa to viackrát !6) aby vypisoval iným furt DOKOLA výhražné sms-ky? A Bohvie či je naozaj tá Ivetina rodina s ním v kontakte- tá jej mama vždy zalezie alebo odpovie len krátko medzi zuby, A tá Darina R. sa prečo nikdy neozve do kamery- mohla ostatných veľa poučiť...7) aby urážal cudziu partnerku Zdenka? Uráža len ten kto nemôže druhých prevýšiť LEN TEN !TOTO ČO MY MÁME NIE SÚ SLOBODNÉ KRAJINY- ALE BORDEL A KORUPCIA !!!Božie cesty sú nevyspytateľné a mlyny melú pomaly ale ISTO ! *14* *14* *14*
  • a kolik jsi za tu vraždu dostal? nesmíš být takový cíťa,zkus se zocelit na www.navratdoreality.cz *15*
  • Zalude;vis ,ze jsi hovezina?!Videl jsi zemrit cloveka pred Ocima?¨Ja ano ,a ver ,ze i po 16 letech mam ty okamziky pred sebou jako by se to stalo dnes.Pomyslel jsi na lokfiru,cim musi
    projit nez najde klid?Snad nikdy nebudes svedkem neceho tak hrozneho.
  • Toto je moja občianska povinnosť! a Iveta si to zaslúži , venujem sa malbeod detststva-Prosím Políciu - tí čo sú normálni ! aby sa týmto zaoberala +TELEVíZIA PĚTKA Zverejni video kde Iveta malovaľa obraz - či sa tam náhodou nevyskytoval tento akože posledný čo držal rychtár v ruke nedokončený, všimli si to viacerí ľudia čo to sledovali a NAKONIEC- to srdiečko na poslednom obraze sa mi zdá ako prekopírované cez nejakú šablónu! , tiež text a dátum môže byť písaný niekym iným...Keď si pozriete iné Ivetkine obrazy- nezvykla do žiadneho dávať ani texty ani dátumy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ešte niečo Rychtár do plynu ! &Nemala som ho rada už odzačiatku keď sa na ňu prisal !
  • šla na houby,jahody,lisohlávky a při přecházení kolejí zakopla,upadla,udřela se do hlavy a omdlela,strojvedoucí drápajíc se v nose a kochajíc přírodou nestihl vytáhnout pracku z frňáku a zbytek se dočtete v jediném seriózním deníku Blesk
  • Žádný samoživitelky neexistujou na všechno jim doplácí socka jsou to jen vypočítavý mrchy!
  • šla na jahody...
  • ostapkotab
    jdi s tema viz obr. do prd€le
  • ostapkotab
    dejte ty vozralecky,fetacky k#rve pokoj aspon po smrti,hyeny *12* cky !!!
  • původně šla na houby
  • bůů,béé!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit