Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aktuálně asociálně tu?
  • I ten Horáček by byl lepší než ta ožralá mstivá kreatura co dočasně straší na hradě.
    • Ty jsi ten pravej, na tebe idioote určitě dáme.
  • se včera večer přidal k Horáčkovu volebnímu teamu a nastartoval kampaň s názvem Antizeman *1*
    • Doufám že jsem pochopil správně že si z něj děláte srandu....
      Ono to jak se vyjadřoval míří spíš na sektu než volební tým. Takže klidně bych mohl očekávat že stejně se vyjádří někdo z jeho týmu ;)
    • co si to to ten havloid dovolil, do jáchymova s ním, příbuzné zavřít a dětem zakázat studovat *10*
      • kdepak jáchymov, raus do plynu, sv.ně... *3*
  • Co to je za kokota na tý fotce?
    • takže je to kokot, ale neznáš ho ? hmmm pálí ti to
    • tento bonmot byl trapný už když vylétl z držky ožralého hradního klauna, od tebe to je už úplně mimo..

      nemáš vlastní mozek soudruhu BTW ?
      • Ťoploj důrak.
  • si myslí že udělá díru do světa. Nicméně pokud ho zajímá "co si asi o nás říkají francouzi" je naprosto mimo. Přeci frantík je hlupák.A nyní po zkušenostech Calais je to totální trotl, který si nechá všechno líbit. Řádění migrantské lůzy zejména. Pokud se vzhlíží v Kiskovi, slovenském sluníčkáři, jistě by dlouho netrvalo a přistěhovalecká verbež by tady parazitovala v plné kráse. Ale hochu my tady nepotřebujeme vetřelce. My je potřebujeme odehnat. A pořádně daleko. Takže raději nefušuj a skládej si "pec nám spadla". To ti jde nejlépe.
    • pomatený komediant ??? *15*

      saldo jeho konta + 2 000 000 000 v českých

      co ty ?
      • slabá polovina ale všechno poctivě nakradeno z fondů EU. Taková je doba hochu. V tom ERBu jste kvalitní všiváci, že?
  • už jsme se před historií zesměšnili sebestředným kulisákem , teď tedy bychom měli díléo korunovat nikdy nepracující gamblerem?
  • zde nonstop?
    • Nikoliv,vámi žádané teplé pivo čepují o ulici dál.
      • dost vtipný, na tu bídu zde *1*
      • *15*
  • Michale vyžeň tu fašistickou obludu pronásledující lidi , kteří přežili holocoust, toho lokaje ruské mafie a pak ho postavíme před spravedlivý soud, který bude soudit podle zákonů a ne pod kuratelou StB. *11*
    • ON je nesympatický,ale vy ztrácíte soudnost.Odejmul bych vám volební právo.
  • Trochu nechápu pár veci... Ale postupně, jak na mě článek zapůsobil.

    On nechce být prezident jenom poslouchá svůj osud? ... Takoví co naplnovali vůli vyšší moci už tu bylo(on se přirovnává k bibli a sve hlasy v hlavě k zákonu?) ... Ano může to být dalajlama, ale taky stalin... Když mu to osud prikáže tak chtě nechtě bude muset poslechnout?

    Dale říká že prezident má zastupovat stát navenek a prosazovat vládní politiku?.. tak zaprvé vládu si vybírají politici (způsobem já jemu on mě ) zadní voliči.
    Pak pokud má vláda názor a prezident je pouze figurka vlády , tak to vnímá prezidenta jako pesaka mezi ministrem zahraničí a cizinou... Něco jako mezinárodní velvyslanec?
    Jako chápu jeho postoj... Vidí prezidentovsni jako tlachání podle toho co mu kdo prikaze.... Ale tak treba najde dost lidí co mu dají hlas a udělají z prezidenta textare Babise....

    A že nechce tiskového mluvčího? No jasně vždyť si myslí že prezident je takový tiskový mluvčí :D
  • Kolik jich ještě bude takových kandidátů, kteří má za to když mám peníze tak si to díky např. České Televizi může koupit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit