Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do kostela lidi chodit mohou, ale nemusejí... do mešity chodit budou muset...
    • josef.servit.9
      Lidovci nám vrátí církevní lup za bílého dne a kamarády Bělobrádka a Hermana jsou kamarádi senátorů, které nebudeme volit?
  • *14*
  • Babiš mi dá koblihu, Lidovci mi dají prázdné kecy a Kalousek mi dá prázdné kecy plus pošle aktualizovanou složenku na 180 000. Mám jasno. Jako správný a poslušný otrok nejvíc tratím a tedy volím TOP 09
    • Bureš ti dá koblihu, ale budeš si ji muset tvrdě odpracovat v jeho státu-podniku. Žádnou složenku ti nedá, ale rovnou tě pumpne o 200 000 na daních. A bez složenky.
      • Kalousek mne pumpne jen o 180 000. To dvacet tisíc ušetříme. Musíme volit STOPku. Jsem rád že se my otroci a nevolníci shodneme..... *6*
  • Z restitucí si nakradli dost. Proč fláterníkly finančně vydržuje stát z našich daní ?! Spravedlivé by bylo kdyby všechny církve ( ale také politické strany ) žily z příspěvků svých oveček- soukmenovců.
    • v privatizaci si soudruzi bývalí) nakradli málo?
  • protože to všem rudoprdelníkům a řidičům státu jako podnik tolik vadí
  • Lidovci od samého začátku byli kontroverzní stranou. Na jednu stranu víra ve "virtuální svět", na druhé podpora vědy, faktů, materializmu. Takovým je i jejich nemastný-neslaný předseda Bělobrádek - ministr pro vědu..... / a všechno /. Typický obraz lidovců. Mladé lidi, kteří žijí svůj svět reáliemi se jim zřejmě nikdy nepodaří získat. Proto tato strana, podobně jako komunisté, je stranou k zániku. A jejich vystupování dosud v politice jasně ukázalo, že jsou jako chameleoni a neštítí se vydírat jiné strany, aby si prosadili svou. Nedůvěryhodní, strana nepatřící do Parlamentu.
  • Možná začnou lidovci lákat na tučné konto.Všichni jsme se složili na církevní restituce a tak mají prostředků dost.Docela by mne zajímalo,kam jdou ty statisíce a možná milióny vybrané
    vždy při pohřbech a kázáních v kostelích?Jestlipak z toho také katolická církev platí daně?
    Patrně by ministr financí zaplesal.Pořád se shánějí finance na učitele.To by byla jedna z možností. *16* *16*
    • *16*
  • je Daniel Herman. Toto nečitelné nic loni na podzim promluvilo na srazu landsmanšaftu v Mnichově. Veřejně a nahlas toto poneslo myšlenku, že si dovede představit obnovení jakéhosi historického spojení mezi Německem a ČR! Odmítám uvěřit že toto přednesl za střízliva. Přeci vyhlášeného okupanta a světového grázla nynější DDR nelze nikdy vzít na milost. Toto může udělat jen kolaborant. A kolaboranty nelze tlačit do sněmovny. Spíš kopat ven. A kopat. A kopat.
    • to je ten komediant, který z rukávu vytáhl staříka Bradyho a vozil jej jak cvičenou opici po Praze? Ukazoval,dělal varieté krmil, opice dávala pac ..... To je teda kvalitní sebranka ochotníků kteří jsou všehoschopní!
      • Vogo, tobje mama utrhla kojeny moc bzro seš nedonošenej puberta. Jiří Brady je čestnej chlap bojovník za svobodu a proti fašismu ,prošel koncentrákem je známej po celym světě, nemá potřebu se někde ukazovat, stal se obětí pomstychtivosti nějakýho voga, nejdříve ho pozvali a potom vodkoply byl to velkej hnussss
  • Národ s potěšením přijal výsledky předvolebního průzkumu,kde Kalouskova TOP09
    nemá nárok se dostat do Sněmovny.Kéž by to byla pravda. Ještě by se mělo rozsvítit v hlavách lidem, kteří by chtěli volit zločince z ODS a Fialu se svými soukmenovci poslat za Kalouskem!!!!
  • Zamilovala jsem se do Ovčáka, prý je ale na kluky, co mám dělat? Mám mu napsat o schůzku?
    • josef.servit.9
      Burzíků je v ČT dost, tak tam se uplatníš! Nebo nově v Ostravské TOPCE spolu s ODS. Brzo to budeš mít blíže v Plzni, tam se rojí ostošest! *14*
    • To se dá dnes ale už řešit změnou pohlaví, ne ???
    • Převleč se za Forejta, to si dá říci *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit