Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Judr, Karel VLK je pomatený blázen, pozor na tohoto blba!!! *12*
  • Co si kurňa furt stěžujete? Většina obyvatel planety se má daleko hůř! Máte hlad, žízeň? Nemáte kde spát? Už si uvědomte, že všichni nemůžeme být bohatí!!!
    • Český člověk? Ten, kdyby vydělával měsíčně milion, bude hulákat, že má málo!!!
  • Kdyby soudruzi z KLDR viděli, jak si tady žereme... ...řekli by, že je to jenom kapitalistická propaganda!
    • Kdybych měl inteligenci nebyl bych blbečkem, ale bohužel ji nemám!,
  • USA na prvním místě? To jen dokazuje "kvalitu" takového žebříčku.
  • Co komunista, to blb! Viz. např. Ema, Ll, lumír.... ačkoliv, je to jenom jeden pitomec, který zde vede třídní boj se svou vlastní blbostí! Čest!
    • Na rozdil od tebe mame hrdost a nesmirime se s dnesnimi zlodejnami,sizenim a otravovanim lidi jedy,jidlem z ochucovadel,E.Ponizovani lidi,okradani,neni nikde dovolani k zpravedlnosti,lide klesli na fovl,jsou lacini otroci...Mame co srovnavat,zazili jsme lepsi dobu,kdy se zilo naplno,budovalo se,aby lidem bylo vic lip,lide se bavili,cestovali,hojne nakupovali...Nyni jsme mrtvy stat,nic tu nezbylo,lide zivori a smycka bidy se utahuje dal,nebuduje se nic,jen se vykrada zeme a ozebracuje lid.Lide a mladi se nemohou volne rozvyjet,mit rodiny,nenajdou praci,nemaji penize,jsou omezeni,prezivaji...Zlata doba driv,kdy si vybrali praci,co jim vyhovuje,vyucili se,studovali a brigady si vybrali jim vyhovujici,aby mohli si koupit vic,co chteji...
    • Ale největší blb si ty skurvyzjebe ty bys zasluhoval každý den 20 ran holí na chodidla, tak jak trestají arabáši!!
      • Však taky nic jiného, než krást, nadávat a mlátit kolem sebe neumíš, prosťáčku z řad ksčM!
        • Kdybych měl inteligenci nebyl bych blbečkem, ale bohužel ji nemám,,
  • Polský s r a č k y ať si nechají doma, tady to nikdo kupovat nebude i přes rozsáhlé výzkumy. *11* *16* *12*
  • Jen trotl může těmto výzkumům, ať jsou jakékoli, věřit. Většinou jsou na objednávku, politickou nebo komerční.
  • Čeští výrobci to berou jako vítězství, my lidé jako tragédii. Všechny vyspělé státy jsou před námi. Pod veením kapitalistů žereme samé jedy. V TV se řeší kvalita polských potravin a přitom naše české jsou na tom podobně. Čeští chovatelé drůbeže nepoužívají antibiotika? To je tak leda Babišova mediální masáž.
    • Pokus o bolševickou mediální masáž, že soudruhu?
      • Kdybych měl inteligenci nebyl bych blbečkem, ale bohužel ji nemám,,, *2*
  • Tohle není ani tak průzkum, jako spíše vychvalování "někoho" a dělání reklamy "někomu"...Např. srovnávat takové země, jako je USA a Norsko je jako srovnávat černocha s Japoncem..Norsko je v tomto konkrétně úplně někde jinde už svojí povahou a polohou...Pochybuji, že tam někdo z těch "průzkumníků" vůbec kdo byl na nákupu a nebo tam i jedl..je jedno jestli v restauraci či u někoho doma...Naše normy ČSN se musely po 92 roce silně "změkčit" a po té dokonce zrušit, jelikož už v té době by to co se sem vozilo do ostbloku ze západu s recepturami a chutí pro východní trhy by vůbec neprošlo, protože to neodpovídalo ani těm normám těch zemí co to sem prodávali, jak v chuti, tak v kvalitě i když se jednalo o stejnojmenné firmy a názvy tzv. potravin a nápojů. Jsme stále ostblok a druhořadý zkorumpovaný a protektorátní trh ve všem.. na jehož chod nemá naše země i "vláda" už vůbec vliv, protože se tu plánovitě všechno konkurenčně ze strachu zlikvidovalo a řídí v úplně jiných zemích, které určují, kdo je skutečný člen EU a kdo jen kolonie pro odbyt a levnou pracovní sílu i zároveň jako smetiště a odkladiště všeho možného .
  • Co z nas rezim po sametu,udelal zebraky,se vse sidi,deji se same prasecarny,klamy a lid se otravuje jedy s E,ochucovadly atp.Driv se kvalita hlidala a co jime chemii nyni,se tvrde trestalo.Nyni se v klidu prodava nahnile ovoce,plne musek u ni,uvadla zelenina,olepene, oplzle salamy,maso a jidlo bez vyzivy,tezce se hleda neco zdraveho,jedleho,jen na pridel z letaku apod..,vyber neni a ke vsemu vsechen ten hnuj je predrazeny.Nejsme sobestacny,tak musime byt radi,ze nas venku krmi,i zbytky,kdyz tu vse zaniklo...Redenym mlekem a malymi brambory,co se prodavaji,se driv skrmovali pouze prasata,nyni i lide...Citim se podvedena ubohou dobou nyni,plne braku,rozkradene mrtve zeme,s hladovejicimi lidmi,co sotva prezivaji...Driv bylo jidlo chutne kvalitni,vseho dostatek,vyber,levne.Mohla jsem se zdrave stravovat,prodavaly se ryngle,visne 6 kc kg,tresne 8 kc,rybiz,angrest,mirabelky,slivy,co dnes neni uz videt,i rostlo dost toho v prirode,zavarovalo se hojne a mi co deti jsme vedely kde co roste a najedly jsme se do sita venku a na zimu si nasbiraly dostatek panenskych jablek,nyni vse zliklidovali,neni nic...Hrusek,jablek,jsme se najedli venku,i stalo kg 3 az 5 kc a nyni je drazsi,nez pomerance apod.,to jsme to dopracovali a prozvonili se klici k bide..Prodavali se krasne brambory 2 kc kg,rovnou z pole a zbytky lide si mohli nafaberovat,i cibuli,kvetak,kedlubny,kus stal 50 hal az 1kc,co zbylo na poli,vseho bylo dostatek.Driv se zilo naplno,lide hojne nakupovali,bavili se,byly akce,levne rekreacky,vyhody pro pracujici,odmeny...Nyni se maji dobre zlodeji,pani,co si davaji horentni platy,odmeny,stavi si vily,maji rauty,i VIP na ukor zbidaceneho lidu.Pise se jake maji umele kozy,rozkrok a jejich roby,finteni v kosmetaku,nezajimavosti,lide by radsi meli vyssi zivotni uroven,ozivlou ekonomiku a ne vse mrtve,nic,jelikoz se tu nic nedela,jen si pani masti kapsy a kecaji o politice a korytech...,bude vic hur...
    • Nevěřím, že to je myšleno vážně a jestli jo tak je to na doktora *3* ...a nebo doporučuji soudruhům vyzkoušet tu afriku, když je to tady tak mizerné *3*
      • Kdybych měl inteligenci nebyl bych blbečkem, ale bohužel ji nemám,,,
    • Měl by jste být ministrem zemědělství a za komunistů by jste dotáhl na tajemníka zločinecké organizace.Vy píšete jak to vše bylo nádherné. Asi jsme žili každý v jiné zemi.Já znám jedině fronty, nedostatek potravin a tak dále Co se tyče zkaženého ovoce, za to nemůže stát,. ale prodejce.To bylo za komoušů také
      • To by mne zajímalo kde jsi ty hlupáku žil? Já jsem žil ve městě a nikdy jsem nedostatek potravin nepocítil, a byly to potraviny velmi kvalitní které přešly tvrdou kontrolou, nebylo 30 druhů jogurtů ale jen 5 a to byl jogurt ve kterém stála lžička, to se týkalo všech potravin od pečiva přes masné výrobky, tak nám sděl Vlku kde jsi bydlel že tam byl nedostatek potravin? Možná že někde mezi lesy a horami takové místo bylo, uveď kde a tím se to vysvětlí!
        • Za komousu byl vetsi vyber vseho,ne sizene co nyni.Jen 5 jogurtu nebylo,byla ovonka 1.50 kc,bily jogurt 1.10 kc,jovozele 1.50 kc,smetanovy jogurt 3 kc,druhy ovocne jogurty,druhy termixu 1.90 kc jahodovy,kavovy,cokoladovy,vinovy,pistaciovy,citronovy,merunkovy..,parizanka,kapucinovy ternix,pacholik,pribinacek,pudinky 1.50 kc.ruzne zerve,pistaciovy tvaroh.syr,v kelimku zmrzlina zelena gondola 5 kc,nanuk,1 kc,misa 2 kc,coko 1kc,eskymo,dren v kelimku 1.50 kc...,bylo toho moc a levne,co bohuzel dobroty zanikly..Venecek dort stal 1kc,vetrnik 2.50 kc,puncak 1.50 kc,nyni jej zmensily,vse a stoji az 20 kc kus.Levne susenky byly,esicka,na piti ovocne ovony,mosty,i perlive,dzusy,pomelo mandarinkove v kelimku 1.50 kc,to byly dobroty,nyni nic moc..,sizena chemie...Zlata doba driv levna,kdy se ve vcelce,bistru levne najedlo,ve stancich parku,klobas,drstkova polevka za 2 kc,gulas 4 kc a mohla jsem cely den byt na vylete turistickem a najist se na co je chut dosita...Nyni na nic neni a jidlo je sizeny hnus,drahe co nikdo nekoupi se prelepi datum,aby to vubec se prodalo,hnus....Driv se hojne nakupovalo,nestacilo se doplnovat zbozi,bylo vse cerstve,brambory krasne,kg 2 kc,privezly rovnou z pole..Jeste ze jsem dobu,kdy lide zili naplno zazila a mohu srovnavat s dnesni ubohosti bidy....
        • já si vzpomínám, že jako malý kluk jsem z obyčejného mléka mlsal z okraje lahve smetanu. Na plnotučném mléku byla jednolitá vrstva asi 1 cm smetany.
          • Judr, Karel VLK je pomatený blázen, pozor na tohoto blba!! *16*
    • Ukradené bylo vypotřebováno v režijních cenách , kupte mě auto já do něj nic nevrazím a budu jezdit za náklady opotřebované vrátím berete ? *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit