Přejít na výpis diskuzí

Tikající bomba uvnitř ODS

20.8.2018 20:21
Jaroslav Bican 33 příspěvků

Občanští demokraté řeší, co si počít s Václavem Klausem mladším. Poslanec a předseda sněmovního výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu napsal komentář, ve kterém kritizuje přítomnost našich vojáků v Afghánistánu. ODS ji ale naopak podporuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • sitlof

  Ani jednoho z těchhle Klausů tzv. moc nemusím. Toho "starého" tuplem. Na druhou stranu - kdo není kontrovezní, je dost nudný ...

 • Jenom zrádce nebo totální hlupák může podporovat naši misi v Afghánistánu. Je to jenom skrytě zahraná podpora strategických plánů USA působit co nejblíže hranici s Ruskem. Copak tam USA dělají? Pozval je tam někdo? Vůbec nikdo. A taky nebyl vůbec žádný reálný důvod tam posílat vojsko. Takové kecy o teroristech, to je otřepané. Kdyby se Amíci nesrali do cizích záležitostí a nebyli nemocní potřebou všem diktovat, pak by zdaleka nebylo tolik fanatiků proti USA a proti modernímu světu.

 • Bomba? Spíš  Ruskem a Kellnerem dobře placený žvanil, který na to nemá. Jeho lži jsou neuvěřitelně hloupoučké, hodil by se mezi podobně "inteligentní" do spolku jako je SPD - Spolek Pií a De. To Vodička, to je jiný šíbr, ten dokázal ze sametu udělat akci, při které se všichni estébáci a politruci napakovali k prasknutí. Dnes mají tolik prachů, že si můžou platit vlastní politická hnutí a oslavovat je ve vlastních novinách a televizi. Demokracie a svobodné volby jsou tím pádem úplně v prčapím prhnízdě.

  • Je vidět totální zaslepenost a neznalost reality a taky neschopnost se podívat na realitu zpříma, bez barevných brýlí. Proč mnoho lidí nepřemýšlí hlavou, ale prdelí?

   Zajímalo by mne co by odpověděl daný pán na otázku, proč tam Amíci kdysi šli. Co tam pohledávají?

   A proč nebudujeme ochranu svého státu, ale zběsile podporujeme USA v jejich snaze ovládat svět?

   Proč už i generál Šedivý nerespektuje přísahu bránit svou vlast? Proč zradil tento slib a táhne do světa? Hájit zájmy USA? 

 • ODS jsem nikdy nemusel ale Klaus mladší je chlap který má koule a všech pět po hromadě což jej odlišuje od svého tatíka.Chci věřit že se bude Fiala brzy poroučet at se zbavíme neustále uplakaného mentálního chudáčka bez vizí který jen neustále papouškuje a nastoupí flexibilní člověk který ví o čem mluví.

  • Koule má, ale místo mozku. Ha, Ha.

 • Kdyz se to nepodarilo tatikovi, tak nastupuje syn. V te  ODS jsou snilkove, copak to nechapou.

 • Barebone

  Bez ohledu na konkrétní jednající postavy: strany jsou založeny na nějakých společných názorech, když už ne idejích (ale měly by...). Představte si "názorovou platformu" v SPD, která bude islamofilní, nebo antiruskou frakci v KSČM(b). Tam by nepřežili podobní exoti ani den, možná nepřežili i doslova. 


  Ale co čekat od českého prostředí, kde chucpe je pravidlem: asiat je bojovníkem za čistotu češství, oligarcha se bije za práva nejchudších a jen mimoděk zdvojnásobí svůj majetek, komunisti nám přednášejí morálku a odpůrce inkluze by ve staré Spartě ihned po narození letěl ze skály. Svět se zbláznil...

  • 😀😀😇


 • daniel1500

  mladýho Klause je pro ODSku škoda, ta strana je nereformovatelná a po boku idiotů jako je Fiala, Řápková, Benda a podobní jen ztrácí čas. Kdyby odešel, ODS spadne pod 5% a bude od té kmotrovské partaje klid.

 • Pan Klaus je nesmirně schopny politik,pedagog  ab bude lepsi kdyz kopne do zadku ODS nez to udelaji oni,protoze on je precniva o dve hlavy nevidim mu do hlavy ale kdyby odesel k SPD vyhrali by volby Preji hodne zdravi a uspechu a nebojte se vetsina naroda je s vami Kambersky

  • Klaus jun. je VŠEHOSCHOPNÝ, tak jak jako jeho fotr. Ten si prý za komunismu třikrát podával přihlášku do KSČ, ale přesto ho mezi sebe nevzali. Asi věděli čeho všeho je schopný ten všehoschopný konfident KLUK.

   A ještě otázka: o konfidentech StB se to ví, protože existují seznamy, i když mnohé materiály byly skartovány (MAN). Ale co profesionální StB, ta přestala po r. 1989 existovat a StBáci se dali na pokání?

 • Pokud si ODS ve svých řadách a na rozhodujícím místě ponechá něco takového jako je ten Kikinův pokračovatel, tak je to strana nevolitelná.

 • Liberální konzervatismus je variantou konzervatismu, která přijímá a spojuje některé hodnoty a postoje liberalismu, zejména v ekonomické oblasti. Liberální konzervatismus proto klade důraz na osobní i ekonomickou svobodu, ale zároveň na tradice, rodinu a národní hrdost. Prosazuje volný trh (Laissez faire), privatizace, menší stát a nízké daně. Tím se, spolu s tvrdším postojem ke kriminalitě, snaží motivovat lidi k pracovitosti a slušnosti. Protože se snaží spojit dva jinak zásadně rozdílné politické přístupy, je možné jej považovat jak za ekonomicko-liberální klon konzervatismu (moderní konzervatismus), tak třeba i jen za přechodný jev nevyhraněnosti části společenských elit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit