Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeptal bych se nejprve Sobotky,ten má z ostudy lyžařskou výbavu,proto musí chodit kanalama,ale je zvyklý z Bruselu,tam vymetl kdejakou (.)
  • Asi mají v Japonsku nějaké lepší kanálové poklopy, hlavně pečlivě vyrovnané s úrovní vrchní vrstvy vozovek a chodníků.

    Jak řidič se kanálovým poklopům musím denně vyhýbat, kdysi, ještě za komunistů mi jeden po najetí LP dvojmontáže přívěsu vyletěl jako z praku a naštěstí se zastavil o lampu veřejného osvětlení.
    V Kolíně jsem viděl, jak řidič náklaďáku hodil kusy rozlámaného poklopu mimo vozovku a v klidu odjel, aniž by se staral, co bude se zející dírou...
    Byl jsem tam na kole, tak jsem zavolal policajty, kteří otvor hlídali do příjezdu lidí od TS.
    Pokud je prasklá obruba, do které poklop zapadá, je malér otázkou času. Co cyklistů si už na poklopech natlouklo, kolik vozidel utrpělo menší i větší poškození....Kanálové poklopy jsou nutné zlo, nikoliv něco obdivuhodného, alespoň ne u nás.
    • vanhorne
      " Kanálové poklopy jsou nutné "
      Na tu krysu ktera se tady tak svobodne prohani, je kazdy poklop marny. Musi se to zabetonovat smesi z betonu a sklenenych strepu, kterou by mohla dodat redakce Tiscali. Pres to se zadna krysa neprokouse.
    • 0
      • Stýská se ti co? Mamrde
  • 0
  • 0
  • 0
    • 0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit