Přejít na výpis diskuzí

Tisíce lidí protestovaly proti Babišovi, Zeman by ho však sestavením vlády pověřil znovu

15.11.2018 22:14
30 příspěvků

Na pražském Václavském náměstí se ve čtvrtek večer sešly tisíce lidí, kteří požadovali demisi premiéra Andreje Babiše (ANO). Akce trvala zhruba dvě hodiny. Pořádala ji aktivistická skupina AUVA, jež už v minulosti uspořádala několik demonstrací proti předsedovi vlády. Prezident Miloš Zeman se také večer...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • TheGGG

  a takto si sebranka z pseudo vysokých škol, jako FFUK zajistí splnění semestru.... ostatní asi dostali každý 500 kč...

 • Docela rád se na výsledek mediální mastu.bace veřejnoprávní, tedy objektivní a vyvážené ČT půjdu dnes podívat do centra Prahy. 

  Ks.chty zkřivené nenávistí a bezmocí, podpořené chl.stem a stádovým efektem - to nikde jinde neuvidíš. Panoptikum odpůrců demokracie, vyznavačů řevu a násilí.

  Profesionální demonstranti s jasnými a předem danými úkoly, hochš.apleři, kteří okrádají lidi v centru Prahy, budou docela jistě zastoupení v hojném počtu. Super.

  To bude show. Přijďte všichni, alespoň se pobavím. A ČT1 - prosím dokumentujte všechno - aby naše děti věděly za koho a co se mají stydět a za co jejich dědové rozhodně necinkali klíčema.

  Tak už jsem vytečkoval všechno - a pořád mi to hlásí, že užívám nevhodná slova.

  Asi celý takový příspěvek bude "nevhodný" pane cenzore?

 • Asi půjdou oba. Jeden do krimu, druhej do cvokárny.
  • Putinova rohožka Milda Zemanovič půjde spíše do kytek, jeho troskoidní fyzický i psychická stav už nezapře ani jeho ochranka která ze sebe dělá paravan před objektivy kamer, ale Babiš bude těžší oříšek, podpora voličů jeho sekty chybu nikdy nepřizná, budou se rvát za miliardáře který zbohatl na jejich daních do poslední koblihy.

   • TheGGG

    hlavně když kraďoušek odtáhne i s ostatními modrými havloidy... šáša bombarďák už čeká a asi je mu tam dole smutno

   • áááá chátra z ulice nám tady mudruje? Jejda to jsou veliké plány. Pamatuj si banda se vyřve až ji budou hlasivky bolet. Bude bezmocně hulákat a zabírat místo v ulicích. Ale zas pobaví své okolí.Běžný člověk si zajde třeba na pívko. Tady sprostá lůza nemá ani na něj tak chodí dělat brajgl. Ale spolehlivě - nikdy ničeho nedosáhne. A tak to má být!

 • https://www.novinky.cz/krimi/489376-zavrazdil-zenu-a-telo-pohodil-u-d1-dostal-16-let-vezeni.html

  a měl výmluvy, jak naučené od Babiše.

  Ještě, že pan Baláž není taková hyena, aby to házel na své 40-ti a 50-ti leté "děti" a dělal ze zdravých vysokoškolsky vzdělaných lidí nesvéprávné cvoky. Bureši, že ti není hanba, to je fakt naprosté dno a estébácká ubohost.

  • No poweráku zase jsi se tady pěkně vyblil. Tak nějak procítěně. Ale pamatuj si. TY s tím nikdy nic neuděláš. Budeš jen zlostně prskat jak se na obyčejnou lůzu patří.To je tam maximum tvého hrdinství.Pan Babiš je frajer který toto všechno ustojí. To si jen smečka křiváků od Seznamu myslela že udělají revoluci. Prd! Zesměšnili se před všema. Nafurt.

 • Kavárenský., většinově pražský komparz z firmy Manifestprofesional s.r.o... organizovaný zakomplexovanými politiky, "aktivisty, neziskovkami" atd.. se přišel dle zadání a úkolu vyřvat a vyřval tedy vše co měl a věděl..

  • Mohli by si nacvičit nějaké nové choreo.....Už se opakují....Vlastně by docela stačilo, kdyby šli k volbám a volili tak, aby se pan Babiš ke korytu nedostal.

   Nejsou o nic lepší, než Ti, kteří nechodí řvát na náměstí a jejich hlas má stejnou váhu. Jinak se uřvou k smrti a nic.

 • Oddíly AUVA mi připomínají oddíly SA.
  • Ty to jistě pamatuješ. Hi,hi, hi. Ani nevíš, co to SA je!!!!!!!! a není to Sovětská Armáda ani Svědci Babišovi.!!!!!!!!!!

   • Nu, to zcela jistě neví. Zato pravděpodobně ví, co to SA byla.

    Velká povodeň mi může připomínat potopu světa, aniž bych si ji pamatoval. Jo, aby nezapomněl: Hi,hi, hi. To je teď trendy?

 • To nebyly tisíce, ale milióny, jasně to bylo v Tv vidět

  • Tak opravdu - zkus třeba 2.  ...

  • podle TV to byla třetina Václaváku tj. 30 000 lidí. ČT sice  tvrdila , že to bylo 5 000. ale pak se prokecla a řekla 1/3 Václaváku. To je víc lidí, než těch, kteří volili Jakešova věštce - soudruha Zemana (Putinem placené voliče z vyloučených lokalit nelze brát v úvahu).

   • Zajímavé. Dokážete prokázat, že a kolik mi Putin zaplatil, nebo zase jen lžete?

 • Jasně, že za koblihářem Zeman stojí = STBák STBáka nepodrazí, že soudruzi...

 • Kdo umí počítat, dá si dohromady, že 1+1 jsou zpravidla 2!

  A je mu jasné, že  pár dní před 17. listopadem - v době, kdy premiér této země pobývá převážně v cizině - probíhá v ČR pokus o destabilizaci země a svržení vlády! 

  Pravým důvodem bezprecedentního útoku na rodinu Andreje Babiše není nic jiného, než dostavba dvou energobloků jaderných elektráren Temelín a Dukovany!

  Pan ing. Babiš totiž zcela vážně jedná s firmou Westinghouse, mající uskutečněnu řadu projektů v této oblasti po celém světě, mimo jiné od obdržela 800.000.000 USD od věřitelů na projekty v Evropě (včetně Temelína a Dukovan), v Asii, na Blízkém východě a dokonce i v Africe. 

  A tak bolševické bestie intervenovaly nemocného člověka, chystají demonstrace, dokonce avisují, že svrhnou vládu!

  ZA VŠÍM JSOU PENÍZE...

  • Pane Janáku - opravdu "bolševické bestie?" To mi nedává logiku.

   Cílem je jistě destabilizace vlády, nelegální puč atd. Ale tentokrát to nebudou rudí mužové.

  • Počítat moc neumíš. 

   Ruský agent - určitě bude prosazovat Westinghouse! jo vypíše se tendr, udělá se soutěž a pak to vyhraje Putinistan, protože, čirou náhodou bude znát podmínky tendru 2 roky dopředu a jeho technologie jsou přece komaptibilní s těmi, co tam už jsou nainstalované.

 • Za současné situace nemá totiž nikdo jiný vládu sestavit. A ti kriklouno z Pražské kavárny?? Ti nevidí přes psa na tramvaj. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit