Přejít na výpis diskuzí

'Tisíciletá voda' sužuje jihovýchod Spojených států. A deště neustávají

5.10.2015 12:01
19 příspěvků

Taková voda přichází jen jednou za tisíc let, píše americká CNN na svém webu. Jihovýchod Spojených států zasáhly mimořádně silné bouřkové deště, které si vyžádaly už osm obětí. Déšť sice začíná slábnout, v zasaženém regionu je ale situace nadále vážná. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dearputin.com
  • Pamela
    Nevěřící komunista a obhájce komunistických zločinů jura se tu
    dovolává Boha. Jak pokrytecké trapné a směšné
    • jura je zlej troll :-D
  • bůh ty americké zrůdy trestá
    • to by musela ta voda spláchnout úplně jiné baráky:-))
    • přééésně, choleru na makaky
  • Dobře jim tak. U nás je zase sucho...
  • Pamela
    Rusofilové můžete se jenom stydět.

Jen zločinec nebo cvok se může radovat z povodně. a je jedno ve kterém státě je.
    • Bře ti tak, nácku.
      • Pamela
        Já jsem demokratka. Jako nacisti se chováte vy Putinovci.
        Také napadáte slabší sousední státy a kradete jim území
        • Ty ani nevíš, co to slovo znamená, čapisralí vulvo *15*
          • Pamela
            Když jsem tu začínala tvrdil jsi nám že čapisrál Tečka je jako anonym.
            Bohužel ty toho nalžeš tolik že už si ty lži ani nepamatuješ. *15* *15* *15* *15*
        • kvo kvo kvo kvo a tak to bude až do večera a noci. *1* *1*
  • Bře jim tak, to je bič boží.
  • Foto - ta spleť nadzemních vedení - tam musí být radost ptákem, a při každém vzletu touto pavučinou prolétat.

Už jsem si toho všiml na fotkách, které syn nedávno přivezl z pobytu v New Yorku, okrajové čtvrti...

Tohle u nás neuvidíte, takové elektrotechnické matláctví.
    • Nadzemní vedení je vhodnější v řídce osídlených končinách U.S.A. a Kanady, kde by bylo budování podzemních tras zbytečně nákladné. Nicméně už si na tento způsob rozvodu tak zvykli, že nadzemní vedení používají skoro všude - i na hlavních třídách třeba v Las Vegas, Nevada, vidíte vkusné stožáry pro vysoké napětí. A velmi často jsou stožáry ze dřeva - jsou poměrně dobře odolné vůči klimatickým vlivům, snadno dostupné, ekologické a levné. Více důvodů a výhod dřevěných stožárů - viz:
      http://www.scanpole.com/benefits-of-wooden-poles/
      Další z příčin vysoké hustoty nadzemních vedení je jejich systém rozvodu "normálního amerického napětí" - třídrátový jednofázový systém 120 / 240 V / 60 Hz s kulatými "hrncovými" jednofázovými transformátory na (dřevěných) sloupech.
  • mně se zdá, že tisíciletá voda, tisícileté sněžení, tisícileté sucho, tisíciletá vedra.... sužují USA každý druhý měsíc.
  • Jak je vidět mají svých problémů dost a stejně se hrabou do jiných zemí .
  • Experimenty s počasím?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit