Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mně se zdá, že tisíciletá voda, tisícileté sněžení, tisícileté sucho, tisíciletá vedra.... sužují USA každý druhý měsíc.
  • Experimenty s počasím?
  • Pamela
    Nevěřící komunista a obhájce komunistických zločinů jura se tu
    dovolává Boha. Jak pokrytecké trapné a směšné
    • jura je zlej troll :-D
  • Jak je vidět mají svých problémů dost a stejně se hrabou do jiných zemí .
  • Foto - ta spleť nadzemních vedení - tam musí být radost ptákem, a při každém vzletu touto pavučinou prolétat.

    Už jsem si toho všiml na fotkách, které syn nedávno přivezl z pobytu v New Yorku, okrajové čtvrti...

    Tohle u nás neuvidíte, takové elektrotechnické matláctví.
    • mun.go
      Nadzemní vedení je vhodnější v řídce osídlených končinách U.S.A. a Kanady, kde by bylo budování podzemních tras zbytečně nákladné. Nicméně už si na tento způsob rozvodu tak zvykli, že nadzemní vedení používají skoro všude - i na hlavních třídách třeba v Las Vegas, Nevada, vidíte vkusné stožáry pro vysoké napětí. A velmi často jsou stožáry ze dřeva - jsou poměrně dobře odolné vůči klimatickým vlivům, snadno dostupné, ekologické a levné. Více důvodů a výhod dřevěných stožárů - viz:
      http://www.scanpole.com/benefits-of-wooden-poles/
      Další z příčin vysoké hustoty nadzemních vedení je jejich systém rozvodu "normálního amerického napětí" - třídrátový jednofázový systém 120 / 240 V / 60 Hz s kulatými "hrncovými" jednofázovými transformátory na (dřevěných) sloupech.
  • Dobře jim tak. U nás je zase sucho...
  • Pamela
    Rusofilové můžete se jenom stydět.

    Jen zločinec nebo cvok se může radovat z povodně. a je jedno ve kterém státě je.
    • Bře ti tak, nácku.
      • Pamela
        Já jsem demokratka. Jako nacisti se chováte vy Putinovci.
        Také napadáte slabší sousední státy a kradete jim území
        • Ty ani nevíš, co to slovo znamená, čapisralí vulvo *15*
          • Pamela
            Když jsem tu začínala tvrdil jsi nám že čapisrál Tečka je jako anonym.
            Bohužel ty toho nalžeš tolik že už si ty lži ani nepamatuješ. *15* *15* *15* *15*
        • kvo kvo kvo kvo a tak to bude až do večera a noci. *1* *1*
  • dearputin.com
  • Bře jim tak, to je bič boží.
  • bůh ty americké zrůdy trestá
    • to by musela ta voda spláchnout úplně jiné baráky:-))
    • přééésně, choleru na makaky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit