Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo má za cíl, podněcovat cikány, hájit tuto sebranku (až na vyjímky!), už toho bylo moc! Každému stejnou měrou, kdo chce žít, pracovat, ať se aspoň trochu snaží, ne jenom krást, loupit, zabíjet!? Zloděje, kriminálníky, lupiče na útěku střílet, ve vězení tvrdě makat! Pak nebudou narvané věznice! Kde je pan Sládek.....?!
  • Mám tři děti , splácím hypotéku a mám se co ohánět , navíc ještě vláda nám lidem hází klacky pod nohy a stát má dávat těm ukurvencum zlodějským ještě byty z našich daní které stejně do měsíce vyrabují. Už se proberte , ti nikdy nedělali a dělat nebudou , jsou to paraziti které je nutno vyhubit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • ... dejte jim koně a vůz, odeberte občanské průkazy, vydejte cestovní glejt ...
  • S tím poskytováním bytů to je snad vtip, ne? Nám někdo jen tak zadarmo poskytl byt? Ještě k tomu s jasnou perspektivou, že do roka bude totálně zničený?
  • Nevím jaké májí problémy ti co se jich zastávají ale pravda je že bych jim přál jít večer parkem,uličkou kde se tohle vyskytuje a poslouchat jak se smějou hej more deš do práce?Sociální dávky prochlastaj a prohrajou v automatech.Pro sociální dávky si choděj obvěšeni zlatem.Je to nejdrzejší rasa na světě.Místo dávek bych jim dal televizi aby neměly čas se množit.
  • "...a natrvalo poskytovány náhradní byty." *8* *8* *8* ...na věčné časy a nikdy jinak... *1*
  • veď cikáni sú naši bratia či ne ?
    • Ano VAŠI, moji rozhodně NE !
  • Cikáni nás na dávkách prý stojí 30 miliard ročně a někteří to odhadují ještě výše. Možná kdybychom se zavázali, že po deset let budeme těch 30 miliard platit Rusku, tak by jistě vymezili kdesi na Dálném Východě nějaké území, kam by bylo možné všechny cikány z Evropy "odsunout". A my bychom k tomu "odsunu" mohli přispět svými zkušenostmi a Benešovými dekrety. A i za těch 300 miliard by se to vyplatilo.
  • Mezinárodní den Romů teď v neděli? Kdo o tom rozhoduje ? Vždyť podle křesťanské kultury je to odjakživa den nazvaný -Boží hod velikonoční. Proč právě tento den je věnován jen Romům? Nebo se jedná o jinou neděli ? Doufám, že ano, protože jinak jsme už vážně někde v Zadní Třebáni ! / Zadní Třebáni, pokud existuje jako vesnice, se omlouvám /.
    • Co to je romové,neznám ale jestli myslíš cikánskou verbež tak tu znám moc dobře !
    • Rozhodli o tom asi 30 cikánůi na jakémsi sjezdu před 40 lety. Podrobně je to vysvětleno na cikánském serveru romea. Jsou tam i další věci k popukání, ačkoli převracení skutečnosti je spíš k pláči.
      Naštěstí jsou Velikonoce pohyblivý svátek, příště to snad kolidovat nebude.
      • pro Hump. Uff ! To se mi ulevilo. Pokud se jedná o konkrétní den 8.4. a ne přímo a jen o neděli velikonoční, tak je to v pořádku. Díky za vysvětlení a hezké svátky Vám a všem na tiscali.cz. *14*
  • Vážení diskutující některé z vašich příspěvků se mě líbí je vydět že se zajímáte o život a soužití s cikány ale já si myslím,že tento problém soužití s cikány chování cikánů nás bude trápit ještě mnoho let a důvodem je a dlouho ještě bude obava s tímto problémem něco dělat,protože každý kdo bude opravdu chtít problém zásadně řešit bude označen za rasistu, xenofoba a já nevím za co ještě..Já bych navrhoval každou cikánku po druhém dítěti sterilizovat!
  • Co kdyby se opravdu dohodlo, že dostanou území a založí si vlastní stát. Jejich různé Romské iniciativy po celém světě by možná měly tento záměr mít jako svou prioritu. Izrael se také takhle znovu vytvořil.Nemyslím to jako ironii, ale bylo by to řešení hlavně pro ně. Znám několik Romských rodin a vážím si jich a to bydlím v Ústí nad Labem.Jinak budou problémy , takhle by se to vyřešilo, Jaký na to máte názor ?
    • A myslíte, že by těch cca 20% slušných Romů stačilo uživita ten zbytek státu???!!!
    • Vlastní stát se absurdita ! Kdo by dal peníze na rozjezd a hlídal, že budou využity jen na chod státu. Stejně by tam někteří žili jen tak dlouho, dokud by bylo z čeho a pak by se zase vrátili ke svým chlebodárcům.
    • Izrael se takto vytvořil... a Židé zůstali v diasporách dál. Jenom si v Palestině vybudovali jaderný arzenál... *5*
    • pro : Pakrý. Zřejmě jediné rozumné řešení. Jen škoda, že to takhle neřeší Brusel. Vždyť už je dávno jasné, že mají problémy v každé zemi a šťastní nejsou nikde. Všude se cítí diskriminováni, i když mají různé výhody, o kterých se ostatním může jenom zdát. Mít svou vlastní zem, kde by mohli žít po svém, by měl být jejich cíl.
    • Cikánský stát by potěšil spoustu lidí, ale jeho sousedé by asi nadšeni nebyli. A to je problém - kde takový stát vytvořit? Z tohoto náhledu by se jako nejvhodnější jevil ostrov.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit