Přejít na výpis diskuzí

Tisk je ve světě čím dál méně svobodný, ČR je v rámci EU jedenáctá

1.5.2014 14:14
29 příspěvků

Svoboda tisku ve světě se loni ocitla na nejhorší úrovni za poslední desetiletí. V dnes zveřejněné zprávě o stavu médií to uvedla americká nevládní organizace Freedom House (FH). Česká republika je v kategorii svobodných zemí na 27 místě, předběhlo ji deset států. Žebříčku tradičně vévodí skandinávské...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Podobne "vyzkumy" jsou totalni nesmysly. Jednotlive body nelze hodnotit "ano-ne", jejich hodnoceni je subjektivni, scitani "hrusek se svestkami" je pro smich a multikriterialni hodnoceni umoznuje dosahnout temer jakehokoli vysledku... Zrejme prace "odborniku" z nejakych NGO. *1* *1* *1*
 • 11.od konce *15*
 • Tisk reprezentuje veřejné mínění nalité zhora.
 • svobodný tisk ano, ale pro jistotu se vyhejbat choulostivému tématu:cikáni,muslimové...atd. *16*
  • Ano, to je pravda. Co se tuka muslimu, tak v Holandsku jsou vystraseni neco opravdu otevrene napsat. Ctu tamni noviny, a nikde jsem nenasla zpravu o tom, ze jednu nasi znamou v parku pri behani ve sportovnim obleceni napadli mistni muslimsti hosi a porezali ji na celem tele vcetne obliceje s komentari jako: my te naucime pokore vuci All...., takhle oblecena chodit nebudes," atd. A v TV se nestydi zastupce muslimske mistni komunity otevrene rici ministryni pro integraci a mensiny:,, Se vsim respektem pani, ale ruku vam nepodam, jste zena.
   Jeho kolega v Belgii hlasa, ze ,,kdyz se Belgicanum nelibi pravo sarija, tak at se ze zeme odstehuji"... Jak rekl Kaddafi:",, ve stredoveku nedobyli Evropu mecem, nyni se jim to podari pomoc vagin jejich zen." Chudaci nasi potomci.
 • svobodný tísk,u nás?!co takhle začít psát pravdu o cikánech a lidech co jsou naštvaný .a vy z nich milej tisku děláte radikály!
 • Nejsvobodnější tisk jsou Haló noviny protože tak je tá naša komunistycká pravda! A gdo nepíše s nama ten píše proti nám a skončí na šibenici! Ani zrno nazmar! Chleba bude! Opčas aji banány! Čest!
 • Současná média jsou továrnou na výrobu článků dle vlastníkova přesného zadání .
  Chtějí formovat myšlení, názor a náhled čtenářů na aktuální dění. O nějaké svobodě tisku nemůže být tedy řeč. Nikdo z nás by přeci ve své továrně nevyráběl něco, co by se neprodalo a o co není zájem.
 • I kdybych umíral hladem dám přednost svobodě, a tu máme!!
  • My ze začouzené, smogem sužované a černé jak uhel Ostravy plné páchnoucích a jedovatých ropných lagun neradi bereme lidem naivní představy, ale zdá se nám, že každý normální člověk chápe, že svoboda s hladem nemá nejonom nic společného ale skutkově se zcela vylučuje. Věř mi milý drahý "nnn", že hladem umírající dítě s čekajícím supem v pozadí někde v Somálsku, které vyfotili pro UNICEF nepřemýšlí vůbec o svobodě (kterou to dítě skutečně a nepopíratelně má...). A navíc z medicínského hlediska je dokázáno, že hlad startuje v lidské psychice zcela negativní procesy, které nemají s politikou a dokonce ani s humanitou vůbec nic společného (případy kanibalismu mezi ruskými vězni v Osvětimi vystavenými vyhladovění...). Tak tady nekvákej nesmysly a občas se zamysli nad tím, jaké vědecké exkrementy ti padají z tvé fašistické držky.
 • Naše média a hlavně ČT je pro srandu králíkům. Oblbování jak na běžícím pásu.
  • Nejsvobodnější tisk je v Putalandu! Tam můžeš svobodně šířit všecko to, co Putka řekne!
   Víc tam toho není! Ani tolik, co by bylo pro srandu králíkům. Těm velkým, sověto-ruským !
 • Tomu nadpisu se musím jenom smát ! Taky si neumím představit,že by existovaly někde ještě prolhanější media.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit