Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli někdo nevěděl, jak vypadá (píše) mladý "VYHULTRÁVA" s vypraným mozkem modrou špínou, tak ať si přečte níže uvedené příspěvky pod nickou "to Luděk"! Nikomu nic zlého nepřeji, ale tomuto vypatlanci přeji silnou motorku (motocykl)...
  • Když se začne obcházet parlament, neznamená to nic jiného, než diktaturu. Ty šašci na špagátkách SPOZ jsou loutky k oblafnutí všech (kromě Zemanových fanoušků v pracovní době v modrákách u pívečka.) a žádná vláda - budou dělat všecko, co jim Viróza poručí (viz trafika pro Klausovou a Remka, podporovatele v kampani). Slíva samozřejmě jako obvykle lhal, až se mu od huby prášilo, že bude prezident všech).
    • Ále ale ale, to se nám dnes vyrojilo potrefených hus. Anebo je to jenom jedna němcova?
  • meli jsme vsechny komunisty i s rodinama poslat na kubu a byl by tu raj na zemi.za to je zodpovedny levičak havel a jeho bolševicky kamaradi........
    • co bys ba tý Cubě dělal dyby tě tam vyvezli...dyk ani ti krokouši by si na tobě nešmákli
    • Ty jsi také "to Luděk"??? Nejste oba z jedné třídy?
  • NO,já mu věřím,pan Zeman ví,co dělá.My mu doma říkáme ,,lišák".Dle mně musí být razantní změna.
    • nazdar zuzi, ještě že jsi s malým..........
    • Mussolini taky dělal razantní změny.
      • No a jak dopadl :-)
    • Ano, Zeman ví co dělá, ale nemysli si, že myslí hlavně na blaho svých spoluobčanů. Jo je to liška podšitá
  • Zemana zvolili občané v přímé volbě, Nečas, ani Kalousek neměl důvěru občanů ve volbách nevyhráli, pouze pomocí intrik a nově utvořených patvarů TOP 09 a VV získali většinu a za pomoci tuneldědka ovládli PS.Pokud poslanci a senátoři nejsou schopni hájit zájmy vlastních voličů a jdou proti všemu lidu a dál mu škodí rozkrádáním státního majetku a prohlubováním krize je Zeman jedinou nadějí na snad lepší změnu a zastavení další devastace země.Parlamentní demokracie selhala, stejně jako v r. 1920, 39 a 48, kdy se politici proti vůli vlastních občanů domluvili a rozdělili si ČSR jako své léno!!!
    • Moje řeč, diktatura se vždycky osvědčila. A nejlepší diktátoři jsou notorický alkoholici. Máme vyhráno - krize vyřešena a nikdo nebude ani muset hrábnout rukou. Miloš je jednička!!! A kdo by měl něco proti tomu, tak dostane takovou po čuni, že se nezastaví ani v Aši, nebo ať táhne rovnou!
  • Co myslíte tím "proti všem" vy slouhové zahraničních "českých" médií? Možná proti 200 vyžírků, kteří se začali třást o svá koryta. Ale rozhodně ne proti přání většiny lidu, co odchod této tragikomické vlády přijme s povděkem. Za tento krok Zemanovi tleskám. A to, jak Kalousek mluví o puči a zcela zjevně se bojí, že už i na něj dojde, to mě jenom dále usvědčuje v tom, že Zeman koná správně.
    • Mysli, člověče! Vždyť Zeman si tam dosadí své kámoše, kteří nás budou vyžírat ještě víc! A deptat . Budeme utahovat opasky, až se z nás bude kouřit. Oni noví vyžírkové totiž už jaksi nemají moc z čeho si hrabat , takže nás budou odírat.
  • Moje milá dítka, jak to tady tak čtu můžu si nevěřícně hlavu ukoutit. To nevidíte, většina z vás, že se blíží vláda jednoho člověka, který bude tahat za provázky svým nastrčeným pohůnkům?!
  • Jmenování Rusnoka není krok proti všem, ale krok pro totální většinu lidu !!! Zloději kvičí nenávistí, nenechme s ezmáswt. Ktradou, krado, kradou, podplácí, podplácí a podplácí a tento krok jim moc proto vadí !!! Ale my, většina, nechceme zloděje a korupčníky !!!
    • Jmenování Rusnoka je další krok hradního zločince zaměřený proti poctivejm lidem.
      Prospěch z něho má pouze stranička SPOZ která ač se ve volbách do PS nedostala
      ovládne stát!
      Jsi lhář! pokud ti opravdu vadí zloději a korupčníci tak nemůžeš podporovat státní
      korýtkáře a kšeftaře Pecinu Rusnoka Palase Drymla ..G
      • A ty Luďku, koho ty podporuješ? Kalouska, Nagy-Nečase, Kubiceho, spící pannu? Pochlub se ty "pravičáku".
        • Já podporuji každého slušného člověka. Tento pojem se jak jistě sám uznáš na
          Zemana nevztahuje!
  • A německá média nás zase masírují. Zeman není proti všem, ale jenom proti likvidátorům naší země. Lid ho zvolil a doufal, že tento krok udělá.
    • Každej darebák jako třeba Putin Stalin Zeman .. se při provádění svejch prasáren
      vedoucí k obohacení stranickejch kamarádů oháněl lidem.
      To není nic nového. Pouze žasnu že se stále najde dost hlupáků jako jsi ty kteří
      tleskají tomu že pomáhaj k moci mafiánům!
      • Zalez cikáne, než tě někdo sejme...
        • Hrozeb STBáků maskovaných dnes jako strana Zemanovců se nebojím kolaborante!
          • Vysvětli aspoň, co znamená to "T" ve zkratce STB. Mám dojem, že to nedokážeš!
  • Jak vidět, neexistují české deníky, nebo když rozdávali rozum, nezbylo na ně. Zeman proti všem? Snad proti všem vyžírkům, zlodějům a korytářům. Ale v souladu s názorem a vůlí národa. Jen tak dál, pane prezidente.
    • Až budou deníky psát jenom to, co se líbí Zemanovi, tak to nebude nikdo číst a tisk jako takový bude moct skončit. To může Zeman vydat "Zemanovy vybrané spisy" a ať si to koupí, koho to zajímá. My ostatní si raději přečteme "špatné" noviny.
      • Kdyby skončil tisk hned, budeme jenom rádi. To není tisk, ale hnůj, ani na hajzl se to nehodí, natož ke čtení !!! Skup jej všechen, když je chceš udržet ,já už jsem si nekoupil noviny přes dvacet let !!! Ani jedny a nechybí mi, dokonce vím nyní daleko víc, než když jsem je ještě kupoval. Škoda peněz na ksindly podplacené a prolhané !!!
      • Madam, vy byste si měla přečíst od Englse "Podíl práce na polidštění opice".
        • Pane, čtivo si zásadně vybírám sama, zrovna tak si sama dělám úsudek a názor na ně. Tedy nemám ani se čtením denního tisku.
    • Vůle národa se projevuje ve volbách ne v tom že kořala Zeman si bude dělat co chce.
      SPOZ tvoří vládu. Ukaž mě jejich 101 mandátů které dostala od lidu ve volbách!
      Stranička která ani neprošla do sněmovny ovládne stát! To není demokracie
      ale Putinokracie teda totalitní stát !
      • Vůle národa se už dávno neprojevuje ve volbách ty mysliteli. Protože po volbách se různé moci chtivé strany domluví s čertem ďáblem a za pomoci různých Pohanků, Melčáků, Snítilých, Peake a dalších zločinců, slepí zločineckou organizaci, která si říká koalice atp.. Takže s výsledky voleb si můžeš utřít zadek !!!!! Takže Zeman jen využil pravomoci mu daných a tu bandu rozehnal, tak jak si přeje nejméně 80 % národa !!! Jen KVIČTE , všichni jste odborníci na pravém místě ( Kalousek, Bendl, Hanáková, Kubice a další) , takže si určitě najdete práci ve svém oboru. Přeci pořád říkáte, že se musí umět každý postarat sám o sebe. Tak běžte už konečně a nebrečte.
      • Taky říkám, ano ve volbách, tak to umožněte! Pravičáci se drží koryt jak zběsilí,protože budou mít vysoko do žlabu.ODS skončí někde,kde Němcová začínala, na hnoji na poli. Kdo by o ně měl zájem. Kotrba napsal,že ani slušní podnikatelé.J8 se jim vůbec nedivím.Nicí jim podníkání. Že tu drží vládu nějké Lidem,které neprošlo volbami a jeho samozvankyně se roztahuje jako kdyby měla 50%,to ti nevadí? *16*
        • Správně, my ty volby přece chceme !!! Tak proč se jimi oháníš ??? To zloději z vlády a parlamentu je nechtějí, chtějí krást až do smrti !!!
          • Tak už ho nechte Luďu. Má v tom sám chudák jaksi zmatek. Strejda Kalousek ho zblbnul a Luděk už neví, která bije.
          • To ovšem není omluva pro to že se tvoří vláda ze členů strany SPOZ která v řádných
            volbách neuspěla a do PS se nedostala. Nejedná se o vládu odborníků ale o vládu
            Zemanovejch stranickejch kamarádů!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit